MAHEAIAMULD KEKKILÄ 45L

< Previous Next >

526707_E1.jpg

5,85 € /tk Hind ainult e-poes Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda

Toode on hetkel e-poest otsas ja on saadaval vaid kauplustes. Vaata saadavust.

0,13 € /L
Tootekood: 526707
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Mahe Aiamuld on üldine aiamuld, mis sobib muu hulgas muru rajamiseks, põõsaste ja puude istutamiseks ning söögitaimede kasvatamiseks. Mahe Aiamuld on väetatud taimepõhise maheväetisega. Lisaväetisena soovitame kasutada Mahedat Aiaväetist.

Kasuta Mahedat Aiamulda uusistutuste puhul ja maaparanduseks (üks kott ruutmeetri kohta). Kevadiseks aia üldväetamiseks soovitame Mahedat Aiaväetist.

Soovitame mulla ära kasutada kohe; kui soovid seda säilitada, tuleks seda teha külmas ja valguse eest kaitstult, sest aja, temperatuuri ja õhuniiskuse mõjul väheneb toote toitainesisaldus.
Üldine
Tootjakood
20075
Kaal
21 kg
Pakendi kaal
21,4 kg
Pakendi sügavus
11 cm
Pakendi laius
42 cm
Pakendi kõrgus
62 cm
Tooteandmed
Tootjamaa
Soome
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.