MIRA PÕRANDATASANDUSSEGU X-PLAN 25KG

< Previous Next >

007329_E1.JPG

18,59 € /tk Hind ainult e-poes Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda
või
0,74 € /kg
Tootekood: 007329
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva

Lühikirjeldus

Tsemendi baasil, polümeeride ja kiuga tugevdatud põrandasegu. Kiirkivinev parandus-ja tasandussegu põrandatele niisketes ja kuivades ruumides. Kihi paksus 2-50 mm. Loe veel...

Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Sobib küttekaablite katmiseks, kallete ehitamiseks ja tasandamiseks niisketes ja kuivades ruumides. x-plan on nii käsitsi paigaldatav kui ka masinaga pumbatav. Aluspind mira x-plan sobib kasutamiseks suurema deformatsiooniga aluspindadel nagu betoon, tasandusvalu, kergbetoon, keraamilised plaadid, puitpinnad, värvitud pinnad, kips, vineer. Betoonil, tasandusvalul ja värvitud pindadel on soovitav kihi paksus 2-50mm. Kergbetoonil on soovitav kihi paksus 5-30mm ning puitpindadel 5-50mm. Puitpindade katmisel keraamilise plaadi või looduskiviga, tuleb täiendavalt kasutada armeerimisvõrku mira uninet. Aluspinna ettevalmistus Aluspind peab olema kuiv, stabiilne, sidus, puhas rasvast, tolmust jms. Tsemendipiim, lahtised osakesed ja nõrgad kohad eemaldada ning pind parandada. Kogu pind peab olema tolmuvaba. Rasva, õli,, mustuse jms eemaldamiseks kasutada mira 7110 base
cleanerit.Poorsed pinnad kruntida kasutades 1 osa mira 4180 primer lahjendatuna
3 osa veega. Mittepoorsed pinnad kruntida lahjendamata 4180 primer’iga ja raputada peale x-plan pulbrit, mis tuleb värske 4180 primeri sisse harjata.
Puitpinnad kruntida lahjendamata 4180 primer’iga.
mira x-plan segada vahekorras umbes 4,5 l vett 25 kg pulbri kohta. Segada aeglaste pööretega mikseriga u 2 min misjärel segu on valmis kasutamiseks. Kallete ehitamiseks segada 25 kg x-plan pulbrit 4 liitri veega.
Segu on kasutatav 15-20 min jooksul pärast valmissegamist temperatuuril 10-18ºC.
Segatud segu valada aluspinnale. Algul tasandada segukammiga
nurkadesse, misjärel segu ise tasaseks valgub.
Köetavate põrandate puhul kasutada armeerimisvõrku.
Küttekaablid katta min. 5-10mm segukihiga sõltuvalt kaablite võimsusest ja aluspinna stabiilsusest. Kallete ehitamisel valada segu põranda kõrgemale osale ja see voolab ise äravooluava suunas. Äravooluava ümber kinnitada iseliimuvad
vahtplastist ribad (planstop). Põranda langu saab reguleerida, kui segu on piisavalt kuivanud. Sõltuvalt ruumi temperatuurist ja õhuniiskusest on pind valmis
kergemaks koormuseks u. 2 tunni möödudes. Edasine pinnatöötlus võib alata 6-12 tunni möödudes. Niisketes ruumides võib mira 4400 multicoat veetõket kasutada 12-18 tunni möödudes.
Üldine
Tootjakood
5060000EE
Kaal
25 kg
Pakendi kaal
25 kg
Pakendi sügavus
120 cm
Pakendi laius
80 cm
Pakendi kõrgus
95 cm
Tooteandmed
Kasutuskoht
sisetingimustes
Pakendi suurus
25
Pakendi suuruse ühik
kg
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.