MURUVÄETIS 10 L

< Previous Next >

052767_D1.jpg

11,90 € /pakk

Tavahind e-poes 13,39 € /pakk Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda

või
Tootekood: 052767
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Biolani Muruväetis on muru väetamiseks mõeldud spetsiaalväetis. Selle valmistamiseks on kasutatud vaid puhtaid looduslikke tooraineid: kompostitud broilerisõnnikut, luujahu, korall-lupja, melassi ja jahvatatud adru. Toitained on orgaanilisel, peamiselt aeglase mõjuga kujul. Nii ei vii vesi neid minema ning neist piisab murule hea kasvu andmiseks kogu kasvuperioodil. Kui muru hooldusel kasutatakse Biolani muruväetist, siis muru ei sammaldu ega vaja eraldi lubja lisamist.
Üldine
Tootjakood
53362800
Kaal
7,5 kg
Pakendi kaal
7,5 kg
Pakendi sügavus
24 cm
Pakendi laius
27 cm
Pakendi kõrgus
23 cm
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

SmartPOST

Sooritades ostu tööpäeviti enne kella 10:00 on kaupa võimalik kätte saada Teile sobivast postipaki automaadist järgmisel päeval.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.