NOA-JA KIRVETERITAJA XSHARP

< Previous Next >

520626_D1.jpg

19,59 € /tk Hind ainult e-poes Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda
või
Tootekood: 520626
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Fiskars Xsharp? pakub asendamatut lisaväärtust iga inimese aiatööristadele oma mugava kuju ja mõlemakäelise kasutamisvõimaluse poolest. Teritaja lihtsasti kasutatav mehhanism ja tugeva keraamilise terituskivi sooned tagavad optimaalse lõikenurga ja eluaegse suutlikkuse kirvestele ja nugadele.Mittelibisevad padjakesed teritaja all võimaldavad teritamisel stabiilsust ja lihsasti kokku-ja lahtikäiv teritaja on mugav puhastamiseks ja hooldamiseks. Fiskars Xsharp? tagab probleemivaba tegutsemise. Regulaarne Fiskarsi kirveste ja nugade hooldamine hoiab neid teravate ja ohututena.
Üldine
Tootjakood
F-120740
Kaal
0,11 kg
Pakendi kaal
0,11 kg
Pakendi sügavus
4,5 cm
Pakendi laius
9 cm
Pakendi kõrgus
23,5 cm
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

SmartPOST

Sooritades ostu tööpäeviti enne kella 10:00 on kaupa võimalik kätte saada Teile sobivast postipaki automaadist järgmisel päeval.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.