PLAATIMISSEGU ELASTNE CM 12 25KG

< Previous Next >

422680_D1.jpg

12,99 € /tk Hind ainult e-poes Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda
või
0,52 € /kg
Tootekood: 422680
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva

Lühikirjeldus

Parendatud elastsusega plaatimissegu.
Omadused:
- keraamilistele ja täismassplaatidele nii sise- kui ka välistingimustes
- sobib ka elastsetele tihendus-materjalidele
- sobib veega kokku puutuvatesse ruumidesse
- sobib põrandaküttele
- vee- ja külmakindel
- suurepärased tööparameetrid Loe veel...

Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Segu CM 12 on ette nähtud keraamiliste plaatide, tsement- ja kiviplaatide (v.a marmor) ning täismassplaatide paigaldamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Seguga võib kinnitada plaate kipskiud- ja kipskartongplaatidele (paksusega ≥ 12,5 mm, kinnituskohad iga ≤ 60 cm järel vastavalt plaaditootjate soovitustele). Segu nakkuvus võimaldab kinnitada plaate ka kips-, anhüdriit- ja gaasbetoonpindadele ning Ceresiti elastsetele tihendusmaterjalidele CL 50, CL 51 ja CR 166. Täismassplaatide paigaldamiseks välistingimustes soovitatakse kasutada segu CM 17. Segu CM 12 võib kasutada pidevalt niisketes ruumides ja põrandaküttel. Kui lisada segule CM 12 elastset emulsiooni Ceresit CC 83, võib seda segu tänu selle tehniliste omaduste paranemisele kasutada ka süsteemsetes lahendustes, kus esineb suuri temperatuurikõikumisi, nt terrassidel ja rõdudel.
Plaatimissegu CM 12 sobib ideaalselt kaubanduspindadel ja muudes avalikes ruumides asuvatel ning suurt käimiskoormust taluvatel pindadel kasutamiseks.
Üldine
Tootjakood
1386472
Kaal
25 kg
Pakendi kaal
25 kg
Pakendi sügavus
12 cm
Pakendi laius
35 cm
Pakendi kõrgus
49 cm
Tooteandmed
Kasutuskoht
universaalne
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.