SÜGISVÄETIS UNIVERSAALNE 10 KG

< Previous Next >

529809_D1.jpg

17,79 € /tk Hind ainult e-poes Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda

Toode on hetkel e-poest otsas ja on saadaval vaid kauplustes. Vaata saadavust.

1,78 € /kg
Tootekood: 529809
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Ära unusta oma aeda suve lõppedes korraliku talvepuhkusega premeerida. Sügisväetis aitab su taimedel talve üle elada ja tagab järgmise aasta õitsemise ja kasvamise. Taimede külmakindlus ja toitainete kasutamise võime paranevad, kui sul on meeles neid ka sügisel toita. Nad premeerivad sind vaevanägemise eest kevadel varajase õitsemisega. Sügisväetamine tuleks teha ajal, mil kasvuperiood veel kestab.

Sügisväetist laotatakse puudele, põõsastele ning puuvilja- ja marjataimedele augustis-septembris. Parim mõju saavutatakse, kui Sügisväetist antakse enne lehtede langemist. Nii siirduvad taimed talvepuhkusele õigel ajal. Pakis on väetamissoovitused vastavalt taimedele.
Üldine
Tootjakood
62047
Kaal
10,4 kg
Pakendi kaal
10,8 kg
Pakendi sügavus
25,5 cm
Pakendi laius
19,5 cm
Pakendi kõrgus
30,5 cm
Tooteandmed
Tootjamaa
Soome
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

SmartPOST

Sooritades ostu tööpäeviti enne kella 10:00 on kaupa võimalik kätte saada Teile sobivast postipaki automaadist järgmisel päeval.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.