UNIVERSAALNE OKSALÕIKUR FISKARS 2,32 M

< Previous Next >

094962_E1.jpg

85,00 € /tk Hind ainult e-poes Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda
või
Tootekood: 094962
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Varre maksimaalne pikkus: 2,32 m Fiskarsi universaalsed oksalõikurid on mitmeotstarbelised tööriistad, mis pääsevad nii puuvõradesse kui tihedatesse põõsastesse. Nendega saab pügada puude võrasid redeli abita või lõigata maapinnalt ilma kummardamata või kükitamata. Suure lõikejõu saavutamiseks on vaja vaid libistada oranþi liugkäepidet või maksimaalse kõrguse korral tõmmata varre otsas asuvat oranži nuppu. Kõrgemate okste jaoks kasutage teleskoopvarrega oksalõikurit. Reguleeritav lõikepea ja kerge lõikemehhanism tagavad kiire, lihtsa ja ohutu okste lõikamise.
Lõikeulatus kasutamisel vertikaalselt ca 4 m Reguleeritav lõikenurk (kuni 230°)
Üldine
Tootjakood
F-115390
Kaal
1,23 kg
Pakendi kaal
1,23 kg
Pakendi sügavus
7,4 cm
Pakendi laius
11,8 cm
Pakendi kõrgus
232 cm
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.