Universaalne toalillemuld Substral 7L

< Previous Next >

109051_D1.jpg

1,95 € /tk

Tavahind e-poes 2,45 € /tk Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda

või
0,28 € /L
Tootekood: 109051
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Substral® Toalillede muld sisaldab mitmekülgset orgaanilist väetist ja kvaliteetset heledat turvast. Muld on nõrgalt happeline sobides enamike toas kasvatavate õitsvate ja lehtdekoratiivsetele taimedele istutamiseks. Sobib ka seemnete külviks, taimede pikeerimiseks, sibullillede istutamiseks. Mulla struktuuri ja väetustaseme parandamiseks. * Toataimede istutamiseks ja seemnete külviks. * Sobib nii plastik- kui ka savipottidesse istutamisel.
Üldine
Tootjakood
9040
Kaal
2,75 kg
Pakendi kaal
2,75 kg
Pakendi sügavus
40 cm
Pakendi laius
23 cm
Pakendi kõrgus
6,5 cm
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

SmartPOST

Sooritades ostu tööpäeviti enne kella 10:00 on kaupa võimalik kätte saada Teile sobivast postipaki automaadist järgmisel päeval.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.