UNIVERSAALNE TOALILLEMULD SUBSTRAL 7L

< Previous Next >

109051_D1.jpg

2,45 € /tk Hind ainult e-poes Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda
või
0,35 € /L
Tootekood: 109051
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Substral Universaalne looduslik järvemudaga lillemuld õitsvatele ja lehtdekoratiivsetele toalilledele. Sobib ka sibullillede istutamiseks, seemnete külviks, taimede pikeerimiseks ja ettekasvatamiseks.

Kirjeldus: Valmistatud naturaalsest orgaanilisest väetisest ja heledast turbast. Muld on õhulise struktuuriga, hea vee imamisvõimega, tasakaalustatud happesusega. Rikastatud järvemudaga ja taime eluks vajalike makro- ning mikroelementidega. Mulla struktuuri ja väetustaseme parandamiseks.

Soovitusi: Parim toalillede ümberistutamise aeg on kevadel, kui taim alustab kasvamist või augustis-septembris. Taimi ei istutata ümber õitsemise ajal. Valige taimele sobiva suurusega pott. Enne istutamist pange poti põhja 2-3 cm paksune kergkruusa või kivide kiht. Istutamisel suruge muld taimejuurte ümber kergelt kinni. Pärast istutamist kastke taim korralikult ja jätke nädalaks otsese päikese eest varjatud kohta. Regulaarset taimede väetamist alustage kuu aja pärast Substral® Universaalväetisega, mis annab taime õitele ja lehtedele kirkad värvid, tagab terved ja elujõulised taimed. Kobestage regulaarselt mullapinda.

Koostis:
рН 5,5 – 6,5
Niiskus (%) 60 – 70
Jämedus (mm) 0 – 10
Orgaaniline väetis (%) 40
Hele turvas (%) 60
Toitained (mg/100 g) lämmastik (N) ≥ 200; fosfor (P) ≥ 20; kaalium (K) ≥ 60
Orgaanika (%) 80 – 85

Meelespea: Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Hoida suletuna kuivas varjulises kohas, temperatuuril mitte üle +40oC. Läbikülmumine ei muuda mulla struktuuri. Säilitamise ja kasutamise aeg ei ole piiratud.

Üldine
Tootjakood
9040
Kaal
3,3 kg
Pakendi kaal
3,3 kg
Pakendi sügavus
40 cm
Pakendi laius
23 cm
Pakendi kõrgus
6,5 cm
Tooteandmed
Tootjamaa
Leedu
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

SmartPOST

Sooritades ostu tööpäeviti enne kella 10:00 on kaupa võimalik kätte saada Teile sobivast postipaki automaadist järgmisel päeval.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.