VÄETIS TOMATILE PIKAAJALINE (6 KUUD) COMPO

< Previous Next >

437681_D1.jpg

7,40 € /tk Hind ainult e-poes Hinnad võivad e-poes ja kauplustes erineda
või
8,71 € /kg
Tootekood: 437681
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
Kirjeldus
Spetsifikatsioonid
Kohaletoimetamine
Compo pikaajalise toimega tomativäetis on uudne väetamissüsteem, kus toitainete vabastamine toimub kahes faasis:

Esmane mõju: helehallid väetisegraanulid vabastavad toiteained kohe, nii et taimed on esimesest päevast alates kõikide olulisemate põhi- ja mikrotoitainetega varustatud. Kõrge toitainete esmavajadus kaetakse seeläbi kiirelt ja optimaalselt.

Pikaajaline mõju: vaigukihiga kaetud rohelised väetisegraanulid katavad hilisema toitainete vajaduse. Nende pikaajaline toime (6 kuud) hakkab aeglaselt mõjuma. Soojuse ja vee mõjul tungivad toitained vähehaaval läbi ümbriskihi. Seeläbi kindlustatakse taimedele kontrollitud ja vajadusekohane toitainetega varustamine. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks.

Optimaalne varustamine tänu esmasele ja pikaajalisele mõjule (6 kuud). Pole üle- ega alaväetamist, vajadusekohane doseerimine vastavalt niiskuseleja soojusele. Kõik olulisemad põhi- ja mikrotoitained igas teras hoolitsevad tugeva õie ja terve kasvu eest. Vastupidavus haiguste ja kahjustuste vastu suureneb. Compo pikaajalise toimega tomativäetis on köögiviljade (tomatid, kurgid, kabatšokid, kõrvitsad, baklažaanid) ja maitsetaimede erivajadustega kooskõlas.

Kasutamine: puistake väetist ainult mullale. Väetise sattumisel õitele võilehtedele tuleb see eemaldada. Pärast kasutamist sulgege pakend, et kaitstaväetist niiskuse eest.Mitte ületada soovitatud koguseid.
Väetamisnormid:
Melon: 80g/m² pärast istutamist.
Kabatsokk, kõrvits: 120g/m² pärast istutamist.
Maitsetaimed: mitmeaastased: 40g/m² varakevadel; üheaastased: 30g/m² umbes kaks kuud peale külvi.
Tomat, baklazaan, paprika: 100g/m² pärast istutamist.
Kurk, apteegitill: 70g/m² pärast istutamist.

Väetis laotada laiali ja segada mullaga. 1 supilusikatäis väetist = ca. 25g ; 1 liiter = ca. 1 kg.

Koostis: lämmastik (N) 14,5%; sellest nitraadina 6,5% (NO3) ja ammooniumina 8,0% (NH4), Difosforpentaoksiid (P2O5) 7%; sellest veeslahustuv 5,5%, DiKaaliumoksiid (K2O) 14,5%; Magneesium (MgO) 2%, millest veeslahustuv osa 1,4%; Mikroelemendid: boor (B) 0,02%, vask (Cu)%, raud (Fe) 0,2%, mangaan (Mn) 0,02%, molübdeen (Mo) 0,006%, tsink (Zn) 0,015%.

Netokogus: 850g
Üldine
Tootjakood
670118_8
Kaal
1,09 kg
Pakendi kaal
1,09 kg
Pakendi sügavus
5 cm
Pakendi laius
14 cm
Pakendi kõrgus
20 cm
Ostes e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SmartPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eriveo transpordiga kaup).

Bauhofi Transport

Kauba kohaletoimetamise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.

SmartPOST

Sooritades ostu tööpäeviti enne kella 10:00 on kaupa võimalik kätte saada Teile sobivast postipaki automaadist järgmisel päeval.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi esindusse järgi. Kauba esindusse jõudmise aeg on, sõltuvalt kauba kogusest ja sihtkohast, maksimaalselt 3-5 tööpäeva. Enamus tellimusi toimetatakse kliendini järgneva tööpäeva jooksul.