Ainult e-poes kõik tooted alates 100€ 0% järelmaksu intressiga! Tutvu tingimustega >>

SKU
607796

KAMINAPUUD LEPP 40L VÕRKKOTIS 60TK/ALUS

SKU
607796
• 40L võrkkotis kaminapuud - lepp
• Halu pikkus 30 ±1 cm; niiskussisaldus kuni 20%
Alusepakkumine - 60 tk alusel!
Laos
213€ alus Hind e-poes
Hinnavõit 118€ tavahinnast
Järelmaks al: 7,10 €
i
Bauhofi Järelmaks alates7,10 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
• 40L võrkkotis kaminapuud - lepp
• Halu pikkus 30 ±1 cm; niiskussisaldus kuni 20%
Alusepakkumine - 60 tk alusel!
Kojuvedu al. 10,00 € al. 29.01.2018
Tarne kauplusesse 0€ al. 29.01.2018
Ainult
e-poes
40L võrkkotis kaminapuud - lepp

Alusepakkumine - 60 tk alusel!
NB! Antud toodet saab osta maksimaalselt kaks alust tellimuse kohta. Suuremas koguses ostmiseks, palume vormistada eraldi tellimused. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Halu pikkus 30 ±1 cm. Niiskussisaldus kuni 20 %. Koti kaal 12 ±1 kg.
Üldine
Tootekood 607796
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 720 kg
Pakendi kõrgus, cm 210 cm
Pakendi pikkus, cm 80 cm
Pakendi laius, cm 120 cm
Kaal, kg 720 kg

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
331 €
alus
Meistriklubi Hind
213 €
alus
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju või SMARTPOST pakiautomaati 5€ (v.a. eritranspordiga  suuremahuline kaup).

Bauhof Transport

Kauba kohaletoimetamine kulleriga. Bauhofi kuller toimetab kauba sihtkohas välisukseni. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei hõlma. Kauba tarneaeg on märgitud tootekaardile.
Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba täpne kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

KAMINAPUUD LEPP 40L VÕRKKOTIS 60TK/ALUS on lisatud ostukorvi