Ainult e-poes kõik tooted alates 100€ 0% järelmaksu intressiga! Tutvu tingimustega >>

SKU
599488

UNIVERSAALNE MUST MULD 50L 50TK/ALUS

SKU
599488
Laos
125€ alus Hind e-poes
Hinnavõit 9% tavahinnast
Järelmaks al: 4,60 €
i
Bauhofi Järelmaks alates4,60 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Kojuvedu al. 10,00 € al. 26.01.2018
Tarne kauplusesse 0€ al. 26.01.2018
Ainult
e-poes
Universaalne must muld 50-liitristes kottides, müügil alusega - 50 tk alusel.

NB! Antud toodet saab osta üks alus tellimuse kohta. Rohkem kui ühe aluse ostmiseks, palume vormistada eraldi tellimused. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Kompostiga muld on oluliselt toiteaineterikkam, kui tavaline muld ning tänu mullas sisalduvale kompostile on tagatud taimede väetustarve. Kuna kompostiga mullas on oluliselt suurem orgaanilise aine sisaldus, kui tavalises mullas, siis kompost mitte ainult ei väeta taimi, vaid ka kobestab mulda, suurendab mulla veehoiuvõimet ja mulla struktuuri ning lihtsustab mulla harimist.
Üldine
Tootja Grass
Tootekood 599488
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 1625 kg
Pakendi kõrgus, cm 120 cm
Pakendi pikkus, cm 97 cm
Pakendi laius, cm 115 cm
Kaal, kg 1625 kg
Tooteandmed
Mahutavus 2500

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
137 €
alus
Meistriklubi Hind
131 €
alus
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju või SMARTPOST pakiautomaati 5€ (v.a. eritranspordiga  suuremahuline kaup).

Bauhof Transport

Kauba kohaletoimetamine kulleriga. Bauhofi kuller toimetab kauba sihtkohas välisukseni. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei hõlma. Kauba tarneaeg on märgitud tootekaardile.
Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba täpne kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

UNIVERSAALNE MUST MULD 50L 50TK/ALUS on lisatud ostukorvi