Boonusraha


Boonusraha

Mida suuremad on ostud, seda suuremad on ka allahindlused

Kõik Meistriklubi kaardiga pakutavad boonusraha allahindlused rakenduvad ainult boonusraha olemasolul ning ainult kaardi kasutamisel kassas sularaha- või kaardimaksetehingutel. Boonusraha ei saa välja võtta rahas, kuid nendega saab suurendada allahindlust ostudelt kuni 25% ulatuses.

 

Ise valid, millal kogutud boonusraha allahindlusteks kasutad

Saad ise valida, millal kogutud boonusraha soodustusteks kasutad! Kui sooritad ostu ja Sinu ostusumma on vähemalt 25 eurot, siis küsitakse Sinult, kas soovid boonusraha kasutada või mitte. Sel moel võid alati igalt ostult boonusraha jäägi olemasolul soodustust saada või soovi korral boonusraha hoida ja juurde koguda suurema ostu tarbeks suurema allahindluse jaoks. Kasutades ostutehingu käigus boonusraha, ei kogu Sa sama ostuga boonusraha boonuspanka juurde.

Parimad pakkumised ja personaalsed soodustused on mõeldud just Meistriklubi liikmetele: nutikas on osta kõik vajalik Bauhofist, sest iga ostuga suureneb boonuspank ja seega ka allahindlus – nii muutuvad Meistriklubi kaardiga ostud üha soodsamaks.

NB! Meistriklubi boonusraha ei saa kasutada e-poes!

Boonusraha aegumine

Kogutud boonusraha on tähtajaline ja kalendriaasta jooksul teenitud boonusraha kehtib järgneva aasta 31.märtsini. Peale aegumiskuupäeva kaotab eelneval aastal kogutud, kuid kasutamata jäänud, boonusraha kehtivuse.

Näide 1: Kui ostad tavahindades 100€ väärtuses tooteid ja nendele toodetele ei rakenduse teisi püsi-kliendisoodustusi, siis saad piisava boonussaldo olemas-olul boonusrahaga ostusummalt 25% soodustust:

Näide 2: Kui ostad tavahindades 500€ väärtuses tooteid ja nendele toodetele ei rakenduse teisi püsi-kliendisoodustusi, kuid Sinu boonuspanga saldojääk on 100€ (pole piisav maksimaalse soodustuse saamiseks), siis saad soodustust olemasoleva saldo ulatuses:

Näide 1

Näide 2

Kauba eest tasusid 75€ ja soodustuse saamiseks kasutasid 25€ boonusraha.

Kauba eest tasusid 400€ ja soodustuse saamiseks kasutasid kogu oma boonusraha saldo, ehk 100€. Maksimaalse soodustuse saamiseks polnud piisavalt boonusraha saldot.Näide 3: Kui ostad tavahindades 100€ väärtuses tooteid, kuid tänu püsikliendisoodustustele saad toodetelt enne boonusraha rakendamist soodustust kokku 10€ (mis moodustab 10% tavahindades ostusummast), siis on boonusrahaga võimalik ostukorvi soodustust suurendada 25%-ni:

Näide 4: Kui ostad tavahindades 100€ väärtuses tooteid, kuid tänu püsikliendisoodustustele saad toodetelt enne boonusraha rakendamist juba soodustust kokku 50€, ehk tavahindades ostusummast 50%, siis pole boonusraha vaja kasutada, kuna soodusprotsent on juba suurem kui boonusrahaga maksimaalne võimalik soodustus 25%:

Näide 3

Näide 4

Kauba eest tasusid 75€ ja tänu teistele püsikliendisoodustustele kasutasid ainult 15€ boonusraha maksimaalse soodustuse saamiseks.

Kauba eest tasusid 75€ ja tänu teistele püsikliendisoodustustele polnud vaja maksimaalse soodustuse saamiseks boonusraha kasutada.