E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

SKU
591872

DIIVAN COSINESS140X135X70CM VARIKATUSEGA PUNUTUD

SKU
591872
Laost otsas
319€ tk Hind e-poes
Hinnavõit 108€ tavahinnast
i
Bauhofi Järelmaks alates10,11 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
Kampaania
Mõõdud: laius 140 cm x sügavus 135 cm x kõrgus (katuseta) 70 cm Raam: alumiiniumist Punutis: plastik, must Kangas: 100% polüester, helebeeþ Lahtikäiva varikatusega diivan Cosiness on alumiiniumraamil plastikpunutisega mõnus patjadega puhkease, mille varikatuse alla saad peitu pugeda keskpäevase päikese eest. Patju on võimalik eemaldada, punutis on veekindel ning on kergesti puhastatav.
Üldine
Tootja tootekood 26036
Tootekood 591872
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 25 kg
Pakendi kõrgus, cm 72 cm
Pakendi sügavus, cm 142 cm
Pakendi laius, cm 137 cm
Kaal, kg 25 kg

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
427 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
319 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

DIIVAN COSINESS140X135X70CM VARIKATUSEGA PUNUTUD on lisatud ostukorvi