E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

SKU
643123

MURUNIIDUK HECHT H 5406

SKU
643123
• Töökindel mootor 4-takti/ 99CC
• Lõikelaius 410 mm ja kõrgusastmeid 3
• 45L koguja
• Rattad 6,1''
• 14-päevane tagastusõigus
Laost otsas
119€ tk Hind e-poes
Hinnavõit 58€ tavahinnast
i
Bauhofi Järelmaks alates4,43 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
• Töökindel mootor 4-takti/ 99CC
• Lõikelaius 410 mm ja kõrgusastmeid 3
• 45L koguja
• Rattad 6,1''
• 14-päevane tagastusõigus
Hecht H5406 on kogujaga kerge ja mugav muruniiduk väiksemate murupindade niitmiseks. Niitmise teeb mugavaks kerge ja tugev plastkorpus, mida on kerge hooldada. Mootor on 4-takti/ 99CC. Lõikelaius on 41 cm ja 3-astmeline kõrguse reguleerimine. Niidukil on 45-liitrine kogumismahuti. Muruniiduki müratase on 85 Db.
Üldine
Tootja tootekood HECHT5406
Toote kõrgus, cm 38
Toote sügavus, cm 68
Toote laius, cm 45
Tootekood 643123
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 17.4 kg
Pakendi kõrgus, cm 38 cm
Pakendi sügavus, cm 68 cm
Pakendi laius, cm 45 cm
Kaal, kg 18 kg
Tooteandmed
Mootori liik sisepõlemismootor
Müratase, Db 85
Silindri kubatuur, cm³ 99
Töölaius, cm 41

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
177 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
119 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

MURUNIIDUK HECHT H 5406 on lisatud ostukorvi