E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

SKU
599815

MURUNIIDUK NGP M560H

SKU
599815
  • 5-aastane garantii
Laost otsas
311€ tk Hind e-poes
i
Bauhofi Järelmaks alates9,89 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
Mootor: 4-taktiline 139 cm³ Võimsus: 4,75 hj Niidulaius: 56 cm Niiduala: >1200 m² Korpuse materjal: Teras Reguleeritav kõrgus: 7 positsiooni (15-75 mm) Küljele väljavise 4 käepideme kõrguse astet CE; GS; EMC sertifikaadid Madala mürataseme sertifikaat
Üldine
Tootja NGP
Tootja tootekood B000560
Tootekood 599815
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 33.5 kg
Pakendi kõrgus, cm 80 cm
Pakendi sügavus, cm 59 cm
Pakendi laius, cm 37 cm
Kaal, kg 36 kg
Tooteandmed
Tsentraalne kõrguse reguleerimine 7 positsiooni, nelja punktiline
Külgväljavise Jah
Kütusepaagi maht, l 1
Lõikekõrgus, mm 15-75
Mootori liik sisepõlemismootor
Müratase, Db 97
Põhimaterjal teras
Silindri kubatuur, cm³ 139
Töölaius, cm 56
Veosüsteem ei ole
Võimsus, kW 3.5

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
357 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
311 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

Soovitame lisaks
MURUNIIDUK NGP M560H on lisatud ostukorvi