E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

SKU
609866

TRIMMERNIIDUK 2,2KW

SKU
609866
  • 5-aastane garantii
• Võimsus 2,2kW
• 2-taktiline 62 cm³ mootor
• Komplektis nailonjõhviga lõikepea ja lõiketera
Laost otsas
161€ tk Hind e-poes
i
Bauhofi Järelmaks alates5,63 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
• Võimsus 2,2kW
• 2-taktiline 62 cm³ mootor
• Komplektis nailonjõhviga lõikepea ja lõiketera
CL620 on 2,2kW võimsusega trimmerniiduk, millel on 2-taktiline 62 cm³ mootor. Kütusepaagi maht 1200 ml, kütuseks bensiini ja õli segu vahekorras 25:1. Komplektis nailonjõhviga lõikepea ja lõiketera. Kaal 8,9 kg.
Üldine
Tootja Clint
Tootekood 609866
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 8.9 kg
Pakendi kõrgus, cm 50 cm
Pakendi sügavus, cm 34 cm
Pakendi laius, cm 56 cm
Kaal, kg 8.9 kg
Tooteandmed
Kütusepaagi maht, l 1.2
Kütuse tüüp bensiin
Mootori liik sisepõlemismootor
Silindri kubatuur, cm³ 62
Võimsus, kW 2.2

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
175 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
161 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

Tootega kokkusobivad artiklid

More Choices:
VALI ENDALE ÕIGE NIIDUK

Vali endale õige muruniiduk. Muruniidukite võrdlustabel annab hea ülevaate erinevatest muruniidukitest ning teeb valimise lihtsamaks.

VALI ENDALE ÕIGE NIIDUK

Vali endale õige muruniiduk. Muruniidukite võrdlustabel annab hea ülevaate erinevatest muruniidukitest ning teeb valimise lihtsamaks.

TRIMMERNIIDUK 2,2KW on lisatud ostukorvi