10 inspireerivat ideed Jõuluehete kombineerimiseks

10 inspireerivat ideed Jõuluehete kombineerimiseks

Jõulud on kaunis ja pidulik aeg, mil soovime oma kodus koos perega nautida hubast jõulumeeleolu ning ehtida kuusepuu, mis pakuks silmailu nii endale kui külalistele. Lisaks jõulupuule aitavad meeleolu luua kaunistused nii toas kui ka välisuksele riputatud jõulupärg või särav jõuluvalgustus.

Leia stiil, mis harmoneerub Sinu koduga ning kombineeri jõuluehted, millega kaunistada oma kodu ja peolaud. Allpool 10 lihtsat ideed inspiratsiooniks, et luua oma kätega parimad jõulud!

1.  Luksuslik linnakodu

Selle kollektsiooni märksõnadeks on pärlite ja kalliskivide küllus, pärlmutrise viimistlusega jõulukuulid, mis kaunistatud pitsi ja õrna satiinpaelaga. See on muinasjutuline kooslus luksusest ja romantikast. Pitsornamendiga elevandiluu tooni laternad lisavad oma nikerdustega veidi keskaegset meeleolu. Lihtsad naturaalsed küünlad lisavad hubast valgust, kuid ei mata oma olemusega ümbritsevat õrna pidulikkust.
Sellised ehted sobivad linnakodus elavale “lootusetule romantikule”, kes aeg-ajalt kaugele kaugusse kaedes lootusrikkalt oma printsi saabumist ootab.
 

Luksuslik linnakodu

 

2.  Õrn pastell

Läbivaks märksõnaks on pastelne koloriit. Kreemjad rohelised ja roosad jõulukuulid on kaetud pitstehnikas väljaulatuva dekooriga, mis lisab sellele stiilile õrnust ja romantikat. Elevandiluu toonides lühter, küünlahoidmise karp ja kannukujulised küünlajalad täiendavad kompositsiooni veidi 30-ndate stiiliga, mis ühtse tervikuna loob tunde, et see võikski sobida sellisesse vanasse restaureeritud gooti arhitektuuriga Kadrioru või Kalamaja puumajja.
 

Õrn pastell

 

3.  Idamaiselt sume vask

Orientaalse alatooniga sari peegeldab endas salapära ja rikkust. Ornamentide küllus küünlajalgadel ning luksust sümboliseeriv kuldne koloriit sobib hästi idamaise interjööri või antiikse mööbliga.
Vaskne massiivne seinakaunistus (miks mitte kasutada hoopis küünla-alusena nagu meie pildil)  on veidi robustse, kuid samas väljapeetud viimistlusega. Oma suuruselt ja pidulikkuselt sobib ta kenasti suure söögilaua keskele, mis mängib kätte ka ülejäänud jõulukaunistuste stiili.
 

Idamaiselt sume vask

 

4.  Modernne must & valge

Musta ja valge kombinatsioon on klassika, mis sobib alati näiteks minimalistlikku valgesse interjööri. Selle kollektsiooni juurde võib siiski lisada ka veidi romantilisemat emotsiooni: lumehelbeid ja ehteid, mis on dekoreeritud omakorda pits-või hõbevärvidega. Lisada sobib ka külmades toonides sügavsinist värvinüanssi, mis annab justkui uue, ööpimeda varjundi.
 

Modernne must & valge

 

5.  Põhjamaiselt karge

Külma jäist efekti kandvad jõuluehted ja kujundid on peamiselt hõbedast ja valget värvi. Väikest  värviaktsenti lisab sügav meresinine. Kollektsiooni sobituvad hästi ka valgustusega polükarbonaadist loomad, kes oma armsa olemusega veidi muinasjutulisust  ja hubasust lisavad. Pidulikult õrna nüanssi pakuvad klaasist küünlajalad või suured 20 cm läbimõõduga klaaskuulid.
 

Põhjamaiselt karge

 

6. Põhjamaiselt karge hõbe-valge

Selles kollektsioonis on palju kasutatud lihtsat, valgeks värvitud puitu – küünlajalgu ja lühtrit, mis täiendab hõbedast ehtevalikut. Selline komplekt sobib oma lakoonilisusega hästi nii linnakodusse kui ka maamajja. Emotsiooni saab alati lisada küünaldega. Kelmikas on ka aknale riputatav advenditäheke, mis põledes asendab edukalt õhtupimeduses toas kasutatavat lambivalgust.
 

Põhjamaiselt karge hõbe-valge

 

7. ETNO

Selles veidi maalähedases valikus on domineerivad naturaalne puit ning värviline pael. Natuke rustikaalse alatooniga vormid kannavad meid 60-ndate ajastusse, kus lihtne kujund sobitus hästi samas stiilis kodu interjööriga. Tänapäeval oleme sellist stiili palju kasutanud rahvusliku mustri ja looduslähedase eluruumiga.
 

ETNO

 

8. Klassikaline punane –kuldne

Läbi aegade kõige armastatum pidulik värvikombinatsioon punane-kuldne on ajatu ja kindel valik, mis oma luksusliku kuldse ja samas jõuluvärvina tuntud punasega alati jõulumeeleolu tekitab.
Põnev on siinkohal kombineerida läikivat ja matti viimistlust, et kujundid paremini oma erilise tekstuuri ja mustriga tähelepanu ärataksid.
 

Klassikaline punane –kuldne

 

9.  Talvine loomariik

Lõbus seltskond erinevaid „tegelasi“ nautimas oma argipäeva lumises eesti metsas. Kõik on imelihtne – ole seal, kuhu sa kuulud ning aja oma asja. Leia hetk saada sõbraga kokku ning tee üks hiline jalutuskäik metsa. Talvine pimedus musta tähistaeva all aitab sul leida iseennast ja tunnetada seda, mis tegelikult sulle oluline on.

 Talvine loomariik

10. Jõuluparadiis

See on muinasjutuline pilguheit kuuvalgesse lumisesse talveöösse. Taamal sädelevad kuused ja hirvede uudishimul pilk suunatud taevast allalangeva tähe suunas – on emotsioon, mida soovime kõik endas kogeda. See vaikus ja puhtus, mis antud pilti iseloomustab, toob meelele unistuse olla seal, kuskil kaugel, linnamürast ja sagimisest eemal. Olla looduse rüppes ja saada temaga üheks.

Jõuluparadiis

 

Vaata Bauhofi jõulukollektsioone ja saadavust kaupluste lõikes siit

Leia jõuluinspiratsiooni Bauhofi jõulublogist! Jagame nõuandeid, kuidas oma kodu lihtsate nippidega jõuludeks hubaseks muuta. Jõulublogist leiad soovitusi jõuluvalgustite valimise ja paigaldamise kohta, kuidas jõulupuu eest hoolitseda, praktilisi jõuluehete nõuandeid ja palju muud. 

Jaga
10 INSPIREERIVAT IDEED JõULUEHETE KOMBINEERIMISEKS on lisatud ostukorvi
Don't forget to buy these compatible products,