Lord Nelsoni seemnekollektsioonid

Lord Nelsoni seemnekollektsioonid

Lord Nelson seemnekollektsioonis on kõige laiem sordivalik Skandinaavias, selles leidub köögiviljade, maitseainete ja lillede seemneid.

Seemnepakilt leiate kõige olulisema teabe seemnete külvamise ja kasvatamise kohta.
Lord Nelson kollektsioonis on nii aegumatuid klassikuid, kui ka palju uusi ja huvitavaid uudissorte. Aasta 2016 uudised Eestis on: Tšillipipar ’Chocolate Scotch Bonnet’ ja ’Trinidad Scorpion, kollane peet ’Burpees Golden’ ja tomat ’Indigo Rose’.
Alati kui ostad Lord Nelson seemneid, võid olla täiesti kindel, et saad kvaliteetsed ja värsked seemned, mis idanevad hästi ja toovad ilu Sinu aeda. Müügilolevad seemned on korjatud vähem kui kaks aastat tagasi.

**Lai valik Lord Nelsoni seemneid müügil ka Bauhofi e-poes: http://www.bauhof.ee/catalogsearch/result/?q=seemned

Juhend sümbolid annavad andmed taimede ja köögiviljade suuruse kohta. Lillede sümbolid on punased, köögivilljade rohelised ja vürtside sümbolid on oranzid.

Lord Nelsoni seemnekollektsioonid

Lisasümbolid annavad täpsemat teavet taimede omaduste kohta, näiteks kas tomat sobib kasvatamiseks avamaale või sobib paremini kasvuhoonesse. Samuti sümbol näitab kas taim on roniv.
 Lord Nelsoni seemnekollektsioonid


Spetsiaalne sümbol
 annab infot selle kohta, kas on vaja eelkasvatust või seemnetele sobib otsekülv. Lõhnav sümbol annab infot taime lõhnavuse kohta ja  ökoseemned on märgitud öko sümboliga.                                                                                Lord Nelsoni seemnekollektsioonid              Lord Nelsoni seemnekollektsioonid


Jaga
LORD NELSONI SEEMNEKOLLEKTSIOONID on lisatud ostukorvi
Don't forget to buy these compatible products,