E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>


Bauhofi Jõhvi kauplus on taas avatud

Bauhofi Jõhvi kauplus on taas avatud

 

13. märtsil töötaja positiivse koroonaviiruse testi tõttu ajutiselt suletud Jõhvi Bauhofi kauplus avatakse taas kolmapäeva (18.03.2020) hommikul. Nimetatud töötaja ning teised Jõhvi kaupluse töötajad viibivad endiselt kodus, on ühendust võtnud oma arsti või Terviseametiga ning on kinnitanud, et nende enesetunne on jätkuvalt hea. 

 

Teisipäeva seisuga oli Jõhvi kauplus desinfitseeritud. Desinfitseerimistöödeks kasutati eripuhastustöödele spetsialiseerunud ettevõtet ning toiduainetööstustes ja terviseasutustes kasutatavaid vahendeid. Samuti järgiti puhastustööde käigus kõiki Terviseameti juhiseid ning soovitusi. Puhastati kõik olmeruumid ja töötajate töökohad müügisaalis, samuti pinnad, millega kliendid võisid vähegi kokku puutuda.

 

Kuna aia- ning remondihooaeg on alanud ning klientidel vajadus tööriistade ja muu aiakauba järgi järjest suureneb, samuti kuna esmatarbekaupade müügid on viimastel päevadel järsult kasvanud, otsustas juhtkond pärast kaupluse puhtuses ning turvalisuses veendumist, kaupluse uksed taas klientidele avada. Kaupluse avamise osas andis loa ka Päästeamet.

 

Kauplus avatakse kolmapäeva hommikul kl 10.00 ning teenindava personalina kasutatakse teistest kauplustest ajutliselt kokku komplekteeritud meeskonda. Samuti osaleb kaupluse avamispäeva töö koordineerimise juures ettevõtte juhtkonna esindaja. Kõigi teiste töötajate tervislikku seisundit jälgitakse nii enne tööpäeva algust hommikuti, kui ka jooksvalt tööpäeva jooksul. 

 

Lisaks Jõhvis läbiviidud desinfitseerimistöödele, on kõigis Bauhofi kauplustes üle Eest võetud kasutusele ennetavad meetmed, mis võimaldavad nii kaupluse töötajatel kui ka klientidel viibida kauplustes võimalikult turvaliselt. Nii puhastatakse kolm korda päevas kõiki üldkasutatavaid pindu, samuti on kaupluses väljas juhised, et kliendid seisaksid üksteise suhtes kassas vähemalt 1 meetri kaugusel ning eelistaksid kaardimakseid sularahamaksetele.

 

Lisaks taasavatud Jõhvi kauplusele tegutsevad ka ülejäänud Bauhofi kauplused edasi vastavalt tavapärasele töörütmile ning avatud on Bauhofi e-pood, kust saavad turvaliselt teha nii aia- kui remonidkaupade oste kõik, kes soovivad seda teha kodudest lahkumata. Tänu Jõhvi kaupluse avamisele, saab nüüd e-poest tellitud kauba kätte ka Jõhvi kauplusest.

 

Jõhvi kauplus on avatud:

E-R 10.00 - 18.00

L-P 10.00 – 15.00

Alates 28.03.20 on Jõhvi kauplus avatud alljärgnevalt:

E-R 8.00-19.00

L-P 9.00-17.00


Jaga
BAUHOFI JõHVI KAUPLUS ON TAAS AVATUD on lisatud ostukorvi