KAMPAANIA ”IGAS 4 TOODE OSTUKORVIS TASUTA” REEGLID

1. Kampaania korraldaja on Bauhof Group AS (edaspidi: korraldaja), reg.nr. 10636638, J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn, info@bauhof.ee.

2. Kampaania kestab 18.07-31.07.2017.

3. Kampaania toimub korraldaja e-poes.

4. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

5. Kampaania teostatakse müügiedendamise eesmärgil.

6. Kampaanias saavad osaleda kõik Bauhofi e-poes registreerunud ning ostu sooritamise hetkel sisse logitud kliendid.

7. Kampaania raames on võimalik saada ostukorvis olevatele toodetetest kindel hulk odavaimad tooteid tasuta (100% allahindlusega). Tasuta saadavate toodete hulk sõltub ostukorvis olevate toodete hulgas ning määratletakse järgnevalt: ostukorvis olevate toodete hulk jagatud 4-ga ning ümardatult alla täisarvuni. Näiteks kui:

- ostukorvis on 1-3 toodet, siis soodustus ei rakendu;
- ostukorvis on 4-7 toodet, siis soodustus rakendub odavaimale 1 tootele; 
- ostukorvis on 8-11 toodet, siis soodustus rakendub odavaimale 2 tootele; 
- ...

8. Ostukorvis olevate toodete hulka määratletakse ostutšekil koguse järgi. Kui sama toodet on ostukorvis koguse järgi enam kui üks, siis arvestatakse neid eraldi toodetena.

9. Kampaanias ei saa osaleda järgmised tehingud: ettemaks (sh ettemakstud eritellimused), järelmaks, krediidimüük, kinkekaardi müük.

10. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

11. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

12. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Bauhof Group AS, J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn.

13. Pretensioonidele vastab korraldaja hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.

Kuupakkumised