E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

  

Kevadisel OstuMöllul võid võita maja päriseks!

Kevadisel OstuMöllul võid võita maja päriseks!

28. veebruaril stardib Bauhofis järjekordne suur ostupidu, kus sajad väga head pakkumised nii aiapidajale kui remondimehele. Lisaks saavad kõik OstuMöllul 28.02.-12.03.2019 vähemalt 29-eurose ostu sooritanud ja kampaanialehel ostutšeki registreerinud kliendid osaleda suures auhinnaloosis, kus 13. märtsil loosime ühele õnnelikule välja MAJA BAUHOFI TEOKARP PÄRISEKS!

Võidumajaga on võimalik terve OstuMöllu kampaania vältel tutvuda Tallinnas, Lasnamäe Bauhofi ees.

2. ja 3. märtsil kell 13:00 – 13:30 ja 9. ning 10. märtsil kella 13:00 – 13:30 on kõigil huvilistel võimalik ka võidumajasse sisse piiluda!

Bauhofi suvemajast Teokarp, mille väärtus on 24 000 eurot, nüüd pisut pikemalt: see on üks Teokarp ehk üks TEO.

Hoone mõõdud on 3x3x6 m ehk 18 m² ja see tähendab, et sellise maja saate püstitada ilma ehitusloata. Teokarp võib saada Teie uue kodu, suvila, büroo või ärihoone nurgakiviks – võite kasutada seda, kuidas ise soovite.

OÜ Teokarp on loonud ja patenteerinud uue ehitusmooduse, mis baseerub standardiseeritud moodulitel ja detailidel. Lihtsalt seletades - me saame koostada igasuguseid ja ükskõik kui suuri ruume ja hooneid standardsetest omavahel sobivatest moodulitest, mille tähiseks on TEO. Neid maju ja ruume on võimalik ekspluatatsiooni käigus muuta, suurendada ja vähendada.

Näide 1: projekteerime koos noore perega Unistuste Kodu, jagame ehituse etappidesse ja ehitame maja valmis noortele jõukohases tempos. Alguses suur tuba ja vannituba, siis köök, siis magamistoad, saun ja muu. Sees elada saab noor pere esimesest päevast alates.

Näide 2: kui täna koostame Teokarpidest lasteaia, siis 10 aasta pärast on võimalik see hoone kas terves tükis mõnele teisele omavalitsusele maha müüa või ümber ehitada koolimajaks, vanadekoduks või hoopis neljaks-viieks elumajaks.

Näide 3: kui Teokarpidest hoonele on vaja paari tuba juurde, siis need on võimalik lisada väga kiiresti, aga kui on vaja muuta hoone seinte ja akende paigutust, siis ka see on võimalik.

Näide 4: sotsiaalmaja või hotell projekteeritakse 40 toaga, aga alguses ehitatakse valmis vaid 5 tuba. Vajadusel laiendatakse hoonet sellises mahus, nagu parasjagu vaja. Kui maja enam vaja ei ole, saab selle (koos äraviimisega) maha müüa.

Näide 5: ehitame kohviku või poekese ainult kahest Teokarbist. Kui ettevõtmine ennast õigustab, lisame kolmanda ja neljanda ja kui vaja, ka viienda Teokarbi. Lihtne ja madala riskiga investeering.

Tehnoloogiast: Teokarpidest koostatud hoone on hoone, nagu hoone ikka - lihtsalt teistest tunduvalt odavam tänu tehnoloogia standardiseeritusele ja tootmise automatiseeritusele.  Üle 100 m² täisviimistlusega hoone hind on umbes 850 eurot ruutmeetri kohta. Hoone projekteeritakse kõiki tulevasi arenguid silmas pidades ning ehitatakse peamiselt liimpuidust ja puidust kontrollitud tingimustes, 15-aastase Skandinaavia-kogemusega majatehases Q-haus. Hoone püstitatakse loetud päevade jooksul ükskõik millist tüüpi vundamendile. Ühiskondlike hoonete ehitamisel nõutavate tuleohutuse, energiatõhususe- ja muude nõuete täitmine on loomulikult tagatud. Nii soojustuseks, kui sise- kui välisviimistluseks kasutatakse kliendi poolt soovitud materjale. Teokarpidest on lihtne teha väga ilusaid hooneid ja arhitektid võivad vabalt fantaasial lennata lasta.

Uuri lisa ja küsi julgelt:

www.teokarp.ee

www.facebook.com/teokarp.ee

info@teokarp.ee

Jaga
KEVADISEL OSTUMöLLUL VõID VõITA MAJA PäRISEKS! on lisatud ostukorvi