Kommertsosakond

NIMIAMET/VALDKONDE-POST
Ramon Järvsoo Arendusjuht / Tehnika ramon.jarvsoo@bauhof.ee
Kadri Aksin Arendusjuht / Siseviimistlus kadri.aksin@bauhof.ee
Kaisa Rohula Arendusjuht / Aed ja kodu kaisa.rohula@bauhof.ee
Tampo Landrat Arendusjuht / Elektrikaubad, sanitaartehnika, ehitusmaterjalid   tampo.landrat@bauhof.ee
Tiiu Aalja-Napa Tootejuht / Siseviimistlus tiiu.aalja-napa@bauhof.ee
Tanel Kaare Tootejuht / Sanitaartehnika tanel.kaare@bauhof.ee
Andres Õunmaa Tootejuht / Taimed, mullad, väetised andres.ounmaa@bauhof.ee
Jekaterina Morozova Tootejuht / Kodukaubad jekaterina.morozova@bauhof.ee
Teet Tallo Tootejuht / Elektrikaubad teet.tallo@bauhof.ee
Eve-Ly Selirand Tootejuht / Siseviimistlus eve-ly.selirand@bauhof.ee
Indrek Vällo Tootejuht / Kinnitusvahendid, tööriistad indrek.vallo@bauhof.ee
Sandra Viigipuu Tootejuht / Aed ja kodu sandra.viigipuu@bauhof.ee
Silver Malmets Tootejuht / Ehitusmaterjalid silver.malmets@bauhof.ee
Sven Milli Tootejuht / Elektritööriistad, autokaubad sven.milli@bauhof.ee
Henry Valtna Tootejuht / Aiakaubad henry.valtna@bauhof.ee
Ostuassistent ost.assistent@bauhof.ee