E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>



Kommertsosakond

NIMIAMET/VALDKONDTELEFONE-POST
Kajar Viiberg Arendusjuht / Sanitaartehnika- ja elekter 6 221 650 kajar.viiberg@bauhof.ee
Ramon Järvsoo Arendusjuht / Tehnika 6 221 650 ramon.jarvsoo@bauhof.ee
Piret Luure Arendusjuht / Siseviimistlus 6 221 650 piret.luure@bauhof.ee
Olga Kulikova Arendusjuht / Aed ja kodu 6 221 650 olga.kulikova@bauhof.ee
Tampo Landrat Kategooriagrupi juht / Üldehitus 6 221 650 tampo.landrat@bauhof.ee
Tiiu Aalja-Napa Tootejuht / Siseviimistlus 6 221 650 tiiu.aalja-napa@bauhof.ee
Tanel Kaare Tootejuht / Sanitaartehnika 6 221 650 tanel.kaare@bauhof.ee
Kaisa Rohula Tootejuht / Aiakaubad 6 221 650 kaisa.rohula@bauhof.ee
Andres Õunmaa Tootejuht / Taimed, mullad, väetised 6 221 650 andres.ounmaa@bauhof.ee
Jekaterina Morozova Tootejuht / Kodukaubad 6 221 650 jekaterina.morozova@bauhof.ee
Teet Tallo Tootejuht / Elektrikaubad 6 221 650 teet.tallo@bauhof.ee
Alvar Valend Tootejuht / Elektritööriistad, autokaubad 6 221 650 alvar.valend@bauhof.ee
Eve-Ly Selirand Tootejuht / Siseviimistlus 6 221 650 eve-ly.selirand@bauhof.ee
Sven Milli Tootejuht / Kinnitusvahendid, tööriistad 6 221 650 sven.milli@bauhof.ee
Ostuassistent 6 221 650 ost.assistent@bauhof.ee