Uuenda andmed ning osale 100 x 100-eurose Bauhof kinkekaardi loosis >>

Kvaliteetsed lemmikloomasarjad nüüd Bauhofis!

Kvaliteetsed lemmikloomasarjad nüüd Bauhofis!

Meil on hea meel teatada kõikidele lemmiklooma sõpradele, et nüüd on võimalik lisaks muudele toodetele Bauhofist kaasa haarata ka head ja paremat oma lemmikule. Lai ja kvaliteetne valik on iga loomasõbra unistus!

Mida me pakume:

• märg- ning kuivtoit koertele ja kassidele,
• erineva kvaliteedi ja hinnatasemega toidud,
• toidud näirilistele ja lindudele,
• valik naturaalseid maiuseid koertele,
• erinevad mänguasjad koertele ja kassidele.

Katz Menu kassitoidud on tänu taskukohastele hindadele kättesaadavad kõikidele kassi armastajatele. Tegemist on brändiga, mis pakub terviklikku ja tasakaalustatud toitu, sisaldades kõiki eluks vajalikke toitaineid, mida Sinu lemmik vajab. Nende tootevalikus leidub toite juunioritele, seenioritele, kodukassidele, kalasõpradele, steriliseeritud kassidele ning ka gourmet toitu pirtsakamatele isenditele.

Enjoy koeratoidud on väga atraktiivsete hindadega ja sobivad ideaalselt hinnatundlikele klientidele, kes soovivad siiski oma lemmikut toita kvaliteetse toiduga. Enjoy tootevalikust leiab nii valgurikast kui ka proteiinirikast toitu.

Euro Premium Breeder Line puhul on tegemist kvaliteetse ja hästi tasakaalustatud koeratoiduga, mida kasutavad paljud tõuaretajad. Breeder Line tootevalikust leiab sobivat toitu nii vähese kui ka normaalse aktiivsustasemega koertele. Lisaks on valikus veel ka toit allergilistele koertele.

Witte Molen on lindude ja väikeste imetajate toidu tootmises erakordselt pika ajaloo ning suurte kogemustega bränd Hollandist, mis kuulub Laroy Groupi. Witte Moleni märksõnaks on kvaliteet ning seda arvestatakse juba tooraine valikul, samuti ei kasutata Witte Moleni toitudes kunstlikke lõhn- ja värvaineid. Tootevalikus leidub toitu nii papagoidele, kanaarilindudele kui ka merisigadele, küülikutele, hamstritele, tšintšiljale ja deegule.

Aksessuaaride ja mänguasjade kaubamärk Duvo+ kuulub samuti Laroy Groupile. Valikus on üle 200 erineva toote lemmikloomadele. Nende missiooniks on oma laia tootevalikuga püüda tugevdada sidet lemmiku ning tema peremehe vahel. Duvo+ on eelkõige suunatud koertele, kassidele, aga ka lindudele ja närilistele. Tootevalikust leiab koerte jalutusrihmasid, koera- ja kassilelusid, maiuseid, söögikausse ja palju muud.

Kõiki tooteid saab osta Lasnamäe Bauhofi kauplusest või mugavalt meie e-poest!

Jaga
KVALITEETSED LEMMIKLOOMASARJAD NüüD BAUHOFIS! on lisatud ostukorvi