PAHTEL IGIS MIKROSFERA 17L PEENETERALINE

Tootekood:
690201
Tootekood:
690201
• Kerge peeneteraline viimistluspahtel sisetöödeks.
• Kergelt pealekantav ja tasandatav, vähese veeimavuse ja hea auruläbilaskvusega, kiiresti kuivav.
• Pakendi kogus 17 liitrit.
• 14-päevane tagastusõigus
Laos
15,38€ tk
Hind e-poes
• Kerge peeneteraline viimistluspahtel sisetöödeks.
• Kergelt pealekantav ja tasandatav, vähese veeimavuse ja hea auruläbilaskvusega, kiiresti kuivav.
• Pakendi kogus 17 liitrit.
• 14-päevane tagastusõigus
Igis Mikrosfera on väga kerge, peeneteraline, kerge täitematerjaliga, polümeerne viimistluspahtel sisetöödeks. Kergelt pealekantav ja tasandatav, vähese veeimavuse ja hea auruläbilaskvusega, kiiresti kuivav. Pakendi kogus on 17 liitrit.

Tehnilised näitajad
Värvus: valge
Osakeste maksimumsuurus: 0,1 mm
Kihipaksus: 2…3 mm
Kulu: pahteldades 1 mm kihis on kulu ~1 L/m²
Kuivamisaeg: kuivamisaeg sõltub aluspinnast, kihi paksusest, temperatuurist, õhuniiskusest jne. 1 mm kihi kuivamisaeg (temperatuuril +23°C ja suhtelisel õhuniiskusel 50%): võib lihvida 2…4 tunni pärast. 1 mm kiht kuivab täielikult 24 tunni möödudes, lõpliku tugevuse saavutab 28 ööpäeva pärast.
Kasutustemperatuur: sobiv õhu- ja pinnatemperatuur on +8 ... 25°С ja suhteline õhuniiskus 35...80%. Pahteldamise ajal vältida tuuletõbust, kõrget ja madalat temperatuuri.

Kasutusala
Pahtel on ette nähtud betoon-, krohv-, kipsplaatide- ja muude mineraalsete pindade tasandamiseks enne vesidispersioonvärvidega värvimist või tapeedi liimimist. Nakkub väga hästi aluspindadega. Elastne, kergesti lihvitav tolmuta, moodustab väga sileda pinna. Tänu pahtli vähesele veeimavusele ei ole pindu vaja enne värvimist kruntida. Võimaldab hõlpsasti kujundada tekstuurset pinda. Parandab seinte heli- ja soojusisolatsiooni. Soovitav kasutada aluspinna viimase kihi töötlemiseks enne värvimist.

Aluspinna ettevalmistamine
Pahteldatav pind peab olema kuiv, mittepudenev, kõva, ühtlane ja puhas. Vana kooruv kate ja pehme pind tuleb pinnalt eemaldada kuni tugeva aluspõhjani. Nakkuvuse suurendamiseks tuleb varem värvitud siledad pinnad matistada ning eemaldada tolm. Varem kriidi või lubjaga kaetud pinnad tuleb hoolikalt pesta, et ei jääks eelmiste kattematerjalide jälgi. Hallituse või muude mikroorganismidega saastunud pinnad puhastada täielikult, kasutades spets. puhastusvahendit. Kipsplaatide vuugid pahteldada armeeriva vuugipahtliga. Tihedad, vähe vett imavad mineraalpinnad või veekindlad betoonpinnad kruntida spetsiaalse krundiga. Poorsed, tugevasti või ebaühtlaselt vett imavad pinnad (kergbetoon, silikaattellis, kipsplaadid jne) töödelda sobiva sügavimmutuskrundiga .

Pahteldamine
Pahtel tarnitakse kasutusvalmina. Seda ei tohi segada muude materjalidega. Enne kasutamist ja töötamise ajal tuleb pahtel korralikult läbi segada kuni ühtlase massi saavutamiseni. Pahteldamisel peab õhutemperatuur olema üle +8…10°C, suhteline õhuniiskus vahemikus 35-80%. Pahtli võib kanda pindadele kas käsitsi pahtlilabidaga või mehhaniseeritult. Mehhaniseeritud pealekandmiseks on soovitatav kasutada õhuvaba kõrgsurve pritsi. Enne teise kihi pealekandmist peab esimene kiht olema täielikult kuivanud. Ühe pahtlikihi maksimaalne paksus 2…3 mm. Juhul, kui viimase kihina kasutatakse kerget peeneteralist pahtlit MIKROSFERA, on soovitav esimese kihina kasutada kerget jämedateralist pahtlid MAKROSFERA. Lihvida kuivanud peenpahtlipind liivapaberiga nr. 180…220. Lihvimistolm hoolikalt eemaldada. Pärast pahtli täielikku kuivamist võib pinna ülevärvida veepõhiste dekoratiiv- ja viimistlusvärvidega. Töövahendid pesta puhtaks veega.

Säilitamine
1 aasta alates valmistamiskuupäevast, mis on näidatud pakendil. Säilitada hermeetiliselt suletud originaalpakendis temperatuuril +5…30°C, hoida külmumise, intensiivse soojuse ja otsese päikesevalguse eest.

Ohutusnõuded
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist keskkonda. Kanda kaitsekindaid/kaitserõivastust/ kaitseprille/kaitsemaski. NAHALE SATTUMISE KORRAL: pesta rohke veega ja seebiga. Nahaärrituse või lööbe korral: pöörduda arsti poole. SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Kui silmade ärritus ei möödu: pöörduda arsti poole. Sisaldab 1,2-bensisotiasool-3(2H)-ooni. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni. Hoida külma eest.

Jäätmekäitlus
Tühi, kuiv pakend viia taaskasutamiseks pakendijäätmete kogumispunkti, kuiva toote jäägid olmejäätmete konteinerisse, vedelad jäägid tuleb üle anda selle käitlemiseks keskkonnaluba omavale jäätmekäitlejale. Teavet jäätmekäitlejate kohta annab kohalik omavalitsus või Keskkonnaamet.
Üldine
Tootja tootekood 37996
Tootekood: 690201
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 17 kg
Pakendi kõrgus, cm 10 cm
Pakendi sügavus, cm 52 cm
Pakendi laius, cm 35 cm
Kaal, kg 17.1 kg
Tooteandmed
Kasutuskoht sisetingimustes
Kasutustemperatuur, °C Sobiv õhu- ja pinnatemperatuur on +8 ... 25°С
Kuivamisaeg, h 1 mm kiht kuivab täielikult 24 tunni möödudes, lõpliku tugevuse saavutab 28 ööpäeva pärast.
Pakendi suurus 17
Pakendi suuruse ühik l
Värv valge
Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse reaalne laoseis hetke seisuga ja see võib jooksvalt muutuda.
MeistriklubiHind Kaupluses
15,38€
Tavahind Kaupluses
17,25€

 . 

Bauhof Transport

Kauba kohaletoimetamine kulleriga. Bauhofi kuller toimetab kauba sihtkohas välisukseni. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei hõlma. Kauba tarneaeg on märgitud tootekaardile.Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg. Tutvu täpsemate tingimustega siin >

Kojuvedu al. 10,90 € al. 09.12.2021

Pakiautomaat

Kauba kohaletoimetamine Smartpost pakiautomaati. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x36x60 cm ning mis kaaluvad kuni 35 kg. Kauba tarneaeg on märgitud tootekaardile. Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud saadetakse sisestatud telefoninumbrile SMS, mis sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi. Tutvu täpsemate tingimustega siin >

Tarne pakiautomaati al. 3,50 € al. 09.12.2021

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

Available in store from 0€ from 09.12.2021
PAHTEL IGIS MIKROSFERA 17L PEENETERALINE on lisatud ostukorvi