E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >> 

  Seoses kullerteenuste suuremahuliste kasvudega võib esineda saadetiste korjes ja kohaletoimetamisel viivitusi. "Poest kätte" tarneviisiga tellimused täidame suurenenud mahu tõttu 1-2 päevaga.
Vabandame ebamugavuste pärast!

    

Kutsume Sind liituma Bauhofi Profiklubi programmiga. Profiklubi programm on suunatud ettevõtetele, st programmiga saavad liituda ehitajad, ehitusmaterjalide tootjad, majatehased, remontijad, garaažid, spordikeskused, korteriühistud, haldusettevõtted jms ettevõtted. Programmiga liitudes väljastatakse ettevõtte töötajatele Profiklubi kliendikaart. Profiklubi kliendikaardiga on Bauhofis kõik ostud püsivalt vähemalt 25% soodsamad!

Lisaks sellele annab Profiklubi kliendikaart Sulle iga kuu veelgi suuremat soodustust valitud tootegruppide kaupadelt. Märtsis on Profiklubis kõik sisevärvid, montaaživahud, hüdroisolatsioonimaterjalid, silikoonid, liimid, kruvid, kinnitusplaadid, naelad, tüüblid, tööriided, kindad, näokaitsmed, garaažiriiulid, ehitusredelid, veeautomaadid ja tühjenduspumbad lausa -30%.

Bauhofis teed oma ostud kiirelt, mugavalt ja soodsalt! Profiklubi liikmena ei pea Sa kulutama aega Bauhofi müügijuhi juures vaid saad suunduda oma kaubaga otse kassasse, sest allahindlus on juba Profiklubi plastikkaardil ja ühtlasi ka Sinu ID-kaardil. 

Profiklubi programmiga liitumine on Sulle TASUTA! Liitumiseks esita liitumissoov [email protected] ja kirjuta firma juriidiline nimi, registrikood, aadress, kontakttelefon ning meiliaadress. Kui ettevõte soovib kaarti mitmele töötajale, siis kirjuta ka töötaja ees- ja perekonnanimi, isikukood, kontakttelefon ja meiliaadress.

Profiklubi soodustuse saamiseks tuleb esitada kaupluse kassas enda Profiklubi kliendikaart või ID-kaart. Soodustus arvutatakse toote tavahinnast. Kui tootele on kampaania raames määratud suurem allahindlus, kui -25% või valitud tootegruppide puhul -30%, rakendub alati suurim allahindlus. Allahindlust ei saa kasutada toidukaupade, jookide ja kinkekaartide ostmisel.

Liitu juba täna!