5 IDEED: Kuidas muuta kodu hubasemaks

5 IDEED: Kuidas muuta kodu hubasemaks

Lähenevate jõulude ootus on sobiv aeg, et kodus ringi vaadata ja kujundada endale talveks mõnus pesa. On palju väikseid asju, millega saad kodu hubasemaks muuta, et talveõhtul end kodus hästi tunda ja nautida küünlavalgust tassikese sooja teega. Järgnevalt mõned ideed:

1.       Tunneta vaiba pehmust

Paiguta vaibad voodi ja diivani ette või kata suurema vaibaga terve põrand. Väikesed pehmed vaibad ja padjad sobivad hästi ka kamina ette või elutuppa mõnusaks istumiseks. Vaibad hoiavad sooja ning vaipadega saad anda toale stiilse ja omapärase ilme. Põrandale või diivanile sobivad hästi ka loomanahad.

2.       Kuhja patju kõikjale

Kiire tulemuse toa soojemaks ja hubasemaks muutmisel annavad padjad ja pleedid. Kata voodi või diivan mugava pleediga ning lisa erineva suurusega patju. Pleede võid paigutada ka tooli seljatoele ning patju laiale aknalauale.

 

3.       Anna kardinatega toale uus ilme

Kardinatega saad toa ilmet oluliselt muuta. Talvisel ajal sobib vahetada kergemad kardinad paksemate vastu.

4.       Loo meeleolu hämara valgusega

Kasuta lisaks ereda valgusega laelambile ka maheda valgusega põranda- ja laualampe, mis loovad hoopis teise õhkkonna. Meeleolu aitavad luua ka erinevad tuledega jõulukaunistused.

5.       Küünlaid pole kunagi liiga palju

Erineva kuju ja kõrgusega küünlad ja küünlajalad loovad kauni vaatepildi. Jätkuvalt on trendikas panna lauale või tuppa korraga hästi palju küünlaid. Kasuta küünlaid ka laternates ning paiguta need põrandale. Kombineeri julgesti kõrgusi ja värve ning muuda küünlavalgusega talveõhtud õdusaks. 

Jaga
5 IDEED: KUIDAS MUUTA KODU HUBASEMAKS on lisatud ostukorvi