E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

Kaasaegsed kütteseadmed nõuavad kaasaegseid korstnaid

Kaasaegsed kütteseadmed nõuavad kaasaegseid korstnaid

Kaasaegne kütteseade


Moodulkorsten sobib kaasaegsetele kütteseadmetele paremini

Tänapäeval kasutatavatel nii tahkel kui vedelküttel töötavate keskküttekatelde eripäraks on madal suitsugaaside väljundtemperatuur ja tekkiv kondensaatvesi, mis on happeline ja sööbiva toimega. Telliskorstent peab selliste tingimuste eest kaitsma spetsiaalse happe- ja kondensaadikindla suitsulõõri sisetoruga, mis tähendab lisatööd ning -maksumust. Moodulkorstna sisetorud on aga juba tehtud happekindlast keraamikast või roostevabast terasest.


Moodulkorstna ümar sisetoru tagab parema tõmbe kui kandiline korsten 

Moodulkorstnate sisetorud on tehtud materjalist, mis soojeneb kiiresti ja seetõttu on korstna tõmme alati hea. Moodulkorstna ümar ristlõige töötab praktiliselt ilma igasuguse takistuseta.
Korstna tõmbe parandamine
Ka on moodulkorstnate sisepinnad siledamad kui ükskõik kui hästi laotud telliskorstnatel (vuugid!). Seetõttu ei tahmu korsten nii kiiresti ning selle puhastamine on lihtsam ja kergem.


Moodulkorsten on tuleohutum

Moodulkorstendest on näiteks Schiedeli korstnad testitud ekstreemsetes tingimustes, nende tuleohtlikkus on viidud miinimumini ning need omavad vastavat CE-märgistust. Tänu siledale sisepinnale ei kleepu sinna nii palju pigi ning seetõttu on ka tahmapõlengu oht korstnas väiksem. Moodulkorstna sisemine suitsutoru on valmistatud tulekindlast keraamikast ning see kannatab suuri temperatuurikõikumisi ja isegi tahmapõlengut, mille puhul võib temperatuur korstnas tõusta järsult kuni 1100 kraadini.

Moodulkorsten


Moodulkorsten on kergema kaaluga ja seda on lihtne paigaldada

Telliskorstna ehitamisel peab alati tegema korraliku alusvundamendi, et tagada korstna stabiilsus ja ohutus. Tänu moodulkorstna umbes 2,5 korda  kergemale kaalule saab kokku hoida alusvundamendi maksumusest. Samuti on moodulkorstent võimalik hoone sees paindlikumalt paigutada. Moodulkorstnate püstitamine on lihtsasti teostatav. Seda tänu standardsetele elementidele, mis on juba tehases toodetud tervikliku süsteemina. Telliskorstna kvaliteet sõltub aga suuresti korstna ehitajast, kelle oskusi on eelnevalt keeruline hinnata. Moodulkorstent on testitud nii tavalistes töötingimustes kui ka eriolukordades tahmapõlengute ning pikaajalise kütmise puhul.

Moodulkorsten on targa ja säästliku mõtteviisiga inimese valik – efektiivne, pika eluaega ja turvaline.

Jaga
KAASAEGSED KüTTESEADMED NõUAVAD KAASAEGSEID KORSTNAID on lisatud ostukorvi
Don't forget to buy these compatible products,