E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

Valid oma majale korstent?

Valid oma majale korstent?

Schiedel on üle 70-aastase kogemusega maailma juhtivaid korstnasüsteemide tootjaid. Pakume oma klientidele kõige kaasaegsemaid ja energiasäästlikumaid korstnalahendusi. Schiedeli tootede seast leiab nii keraamilisi kui roostevabast terasest korstnalahendusi, mis sobivad nii uutele kui renoveeritavatele majadele.


Isokern – lihtsasti paigaldatav moodulkorsten


Isokern on Islandi laavakivist valmistatud moodulkorsten, millel on väga hea isolatsioonivõime. Tänu sellele soojeneb suitsulõõri sisepind lühikese ajaga, mis tagab kiiresti hea tõmbe. Isokern on tuleohutu, vastupidav ja pika eluaega korsten, mis sobib kõigile puiduga köetavatele kütteseadmetele nagu näiteks ahjudele, pliitidele, kaminatele, saunakeristele. Kütteseadme võimsus ei tohiks ületada 60 kW ja kütmisel eralduva suitsugaaside väljundtemperatuur peaks olema vahemikus 150 – 600 °C. Isokerni paigaldamisega saab hakkama igaüks. Tavapärasele (kuni 7 m kõrgusele) eramule sobiv korsten on võimalik püsti panna ühe päevaga.

 

Kampaaniapakkumine: iga 4. korstnameeter tasuta!  

Pakkumised kehtivad kõikidele vähemalt 4-meetristele Isokerni moodulkorstnakomplektidele, mis on ostetud perioodil kuni 31.10.2020. Korstna saab välja osta Schiedeli edasimüüjate kaudu.


Tutvu tootega >>


Tutvu terve tootevalikuga >>

Personaalset pakkumist küsi: [email protected] 


Jaga
VALID OMA MAJALE KORSTENT? on lisatud ostukorvi