E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

SKU
638420

BOILER BOSCH TRONIC 6000T 100L VERTIKAALNE/HORISONTAALNE 2000W

SKU
638420
• Bosch boiler seinale paigaldamiseks, nii vertikaalne kui ka horisontaalne paigaldus.
• Maht 100 L, võimsus 2000 W, kuiv küttekeha.
• Paagil on 5-aastane garantii. Elektroonika ja boileri teiste komponentide garantiiaeg on 2 aastat.
• 14-päevane tagastusõigus
Laos
207€ tk Hind e-poes
i
Bauhofi Järelmaks alates6,93 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
• Bosch boiler seinale paigaldamiseks, nii vertikaalne kui ka horisontaalne paigaldus.
• Maht 100 L, võimsus 2000 W, kuiv küttekeha.
• Paagil on 5-aastane garantii. Elektroonika ja boileri teiste komponentide garantiiaeg on 2 aastat.
• 14-päevane tagastusõigus
Kojuvedu al. 5,00 € al. 28.08.2018
Tarne kauplusesse 0€ al. 28.08.2018
Ainult
e-poes
Bosch Tronic 6000T on 100-liitrise mahutavusega veeboiler, mida võib paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Võimsus 2000 W.

Omadused:
- Kuiv küttekeha (tenn)
- Võib paigaldada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt
- Kõrge tihedusega pressitud polüuretaanist tõhus 32 mm soojusisolatsioon, mis tagab minimaalsed soojuskaod ja seadme ökonoomse töö
- Klaaskeraamiline kate kaitseb kindlalt korrosiooni eest ja kindlustab vee kõrge puhtuse. Kate garanteerib pika kasutusaja ja veesoojendi pideva töö.
- Magneesiumanood
- Äärik, mis tagab katlakivi mugava eemaldamise paagist ja lihtsa juurdepääsu elektriküttekehadele
- Kaitseventiil
- Roostevabast terasest sooja tarbevee väljund
- Paagile kehtib 5-aastane garantii

Vee kiire soojendamine tänu võimsale küttekehale
Sõltuvalt mudelist on küttekeha võimsus 1,6–2,4 kW. Tänu sellele kulub vee soojendamiseks temperatuurilt 15 °C temperatuurile 65 °C sõltuvalt Bosch Tronicu mudelist ja mahust poolteist kuni kolm ja pool tundi. Kõik mudelid on varustatud termomeetriga, mis näitab sooja vee temperatuuri paagis.

Kuiv küttekeha
Mudelitel Bosch Tronic 6000T on elektriline küttekeha kolvis ning kõik vees olevad lisandid sadestuvad kolvile, mitte aga küttekehale. Tänu sellele on küttekeha kasutusaeg pikem, sest see ei ole veega otseses kokkupuutes. Küttekeha rikke korral saab selle kiiresti välja vahetada, sest selle äärikut ei ole vaja lahti keerata ega vett välja lasta nagu tavaliste küttekehade puhul.

Kapillaartermostaat
Kujutab endast toru, mis asub vee temperatuurile reageeriva vedelikuga täidetud kapslis. Kapsli soojenemisel selles olev vedelik paisub ja avaldab kontaktidele survet, mistõttu vee soojendamine katkeb. Kapillaartermostaat on võrreldes tavaliste termostaatidega palju täpsem. Selle täpsus on +/- 3 °C. Temperatuuri reguleerimine toimub mehaanilise regulaatoriga, mis asub boileri korpusel.

Külmumisvastane režiim
Minimaalne soovitatav ruumi temperatuur on 0 °C. Selleks aga, et vältida vee külmumist paagis, tuleb see talveperioodiks tühjendada või siis kasutada külmumisvastast režiimi. Külmumisvastane režiim tähendab 10 °C temperatuuri määramist termostaadil. Nii hoiab termostaat talveperioodil paagis vee temperatuuri 10 °C juures, samal ajal on aga elektrikulu minimaalne.

Paagil on seespool antibakteriaalne klaaskeraamiline kattekiht
Kõik elektriboilerid Bosch Tronic on seestpoolt kaetud ainulaadse klaaskeraamikaga, mis on välja töötatud firma Bosch laboris. See klaaskeraamika on kõrgel temperatuuril (780–850 °C) karastatud ja paagi siseküljele kantud klaasitaoline aine. Selle peamine erinevus klaasist on see, et selline kattekiht talub rõhu ja temperatuuri kõikumist. Seejuures on see keemiliselt täiesti neutraalne ja tagab täieliku hügieeni vee soojendamisel. Nii ei esine vee „õitsemise” ohtu ning boilerit ei ole vaja tühjendada, kui sooja vett ei kasutata.

Horisontaalne ja vertikaalne paigaldamine
Komplektis oleva montaažiplaadiga saab sõltuvalt paigalduskohast boileri paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Paigaldusviis elektriboileri tööd ei mõjuta.

Suur taluvus süsteemi rõhu muutumise suhtes
Boileri paaki on tehases katsetatud 16-baarise rõhuga, mis on tavalisest linna veevärgi rõhust kaks korda kõrgem.

Ühendamine
Standardsed 1/2'' ühendused tagavad boileri mugava ühendamise.

Suurem magneesiumanood lisakaitseks korrosiooni eest
Korrosioon on üks enam esinevaid boilerite probleeme. Seetõttu on kõigil sarja Bosch Tronic elektriboileritel suuremad magneesiumanoodid. Korrosiooni mõjutavad vee kvaliteet ja boileri hooldamine. Hooldust peab tegema volitatud hoolduspartner kord aastas.

Väikesed soojuskaod tänu ainulaadsele 32mm soojusisolatsioonile
Tänu Bosch Tronicu ainulaadsele soojusisolatsioonile on soojuskaod 0,8–1,5 kW ööpäevas. Kui temperatuur langeb määratud tasemest allapoole, algab vee soojendamine. Elektriline küttekeha soojendab vett kuni määratud temperatuurini ja lülitub seejärel termostaadi abil välja. Sellise iseseisva soojendamisrežiimi puhul kulutatakse vähe elektrit. Tänu sellele on vesi alati vajaliku temperatuurini soojendatud.

Garantii
Paagil on 5-aastane garantii. Elektroonika ja boileri teiste komponentide garantiiaeg on 2 aastat.
Üldine
Tootja Bosch
Tootja tootekood 52-B100K
Tootekood 638420
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 25.8 kg
Pakendi kõrgus, cm 103 cm
Pakendi sügavus, cm 52 cm
Pakendi laius, cm 52 cm
Kaal, kg 30 kg
Tooteandmed
Anood magneesiumanood
Energiaklass C
Komplekti kuulub montaažiplaat, ülerõhu kaitseklapp, paigaldusšabloon, võrgujuhe
Küttekeha keraamiline küttekeha
Mahutavus 100
Temperatuuriregulaator mehaaniline, välimine
Võimsus, W 2000

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
281 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
207 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Bauhof Transport

Kauba kohaletoimetamine kulleriga. Bauhofi kuller toimetab kauba sihtkohas välisukseni. Kauba kannet tuppa või korteriukseni teenus ei hõlma. Kauba tarneaeg on märgitud tootekaardile.
Kui tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

BOILER BOSCH TRONIC 6000T 100L VERTIKAALNE/HORISONTAALNE 2000W on lisatud ostukorvi