Kaupluste lahtiolekuajad 20. augustil >>

E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>               Aiatehnika kojuvedu TASUTA >>


PAHTEL CASCO HUSFIX 750G

Tootekood:
015129
Tootekood:
015129
• Universaalne peeneteraline tasandus- ja remontsegu kuivadesse ja niisketesse ruumides nii sise- kui välistingimustes.
• Sobib enamiku aluspindadega, näiteks betoon, kergbetoon, krohv, tellis, kipsplaat, puit ja puitkiudplaat.
• Tootel on äärmiselt head täiteomadused ning on kasutamisel väga ökonoomne, väga väike mahukahanemine.
• 14-päevane tagastusõigus
Laost otsas
Only -1 left
6,60€ tk
Hind e-poes
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
• Universaalne peeneteraline tasandus- ja remontsegu kuivadesse ja niisketesse ruumides nii sise- kui välistingimustes.
• Sobib enamiku aluspindadega, näiteks betoon, kergbetoon, krohv, tellis, kipsplaat, puit ja puitkiudplaat.
• Tootel on äärmiselt head täiteomadused ning on kasutamisel väga ökonoomne, väga väike mahukahanemine.
• 14-päevane tagastusõigus
Casco Husfix on universaalne peeneteraline tasandus- ja remontsegu kuivadesse ja niisketesse ruumides nii sise- kui välistingimustes (k.a põrandaküttel). Sobib kasutamiseks veekindla pahtlina niisketes ruumides enne vinüültapeedi või põrandakatete paigaldamist. Sobib enamiku aluspindadega, näiteks betoon, kergbetoon, krohv, tellis, kipsplaat, puit ja puitkiudplaat. Võib kasutada ka keraamiliste plaatide paigaldamiseks vannitubades ja duširuumides. Hea nakkuvus enamiku ehitusmaterjalidega. Kuna toode sisaldab madala tihedusega täiteainet on toodet lihtne pinnale kanda ja lihvida. Tootel on äärmiselt head täiteomadused ning on kasutamisel väga ökonoomne. Väga väike mahukahanemine. Niiskuskindel 1-2 päeva pärast. Ülevärvitav tavaliste dispersioonvärvidega. Pärast kuivamist on võimalik kruvid ja naelad paigaldada sarnaselt puidule. Maksimaalne kihi paksus on kuni 100 mm.

• Koostis: tsemendi- ja polümeeripõhine segu
• Värvus: hallikasvalge
• Töötemperatuur: mitte alla +5°C
• Töösegu kasutusaeg: umbes 8 tundi (+20°C)
• Kulu: 1,0 kg/m²/mm
• Kuivamisaeg: õhukesed kihid: umbes 1-2 tunni pärast; paksemad kihid: umbes 24 tunni pärast
• Käimiskindel: umbes 3 tunni pärast sõltuvalt kihipaksusest
• Töövahendid: terasspaatel
• Säilivusaeg: 12 kuud
• Säilitamine: avamata pakendis, kuivas ja jahedas kohas. Ei ole tundlik külmumise suhtes.

Aluspinna ettevalmistus: Enne parandamist ning täitmist peab aluspind olema puhas ja kuiv. Eemaldada mehaaniliselt lahtine krohv, tsemenditükid ja saasteained. Harjata pind puhtaks. Paremaks nakkumiseks niisutada aluspinda. Enne keraamiliste plaatide paigaldamist aluspind peab olema tugev ja hästi puhastatud. Eemaldada mustus ja rasv. Eemaldada vana värv, pesta soodaga või lihvida matiks. Kips- ja klaaskiudplaadid tuleb kruntida kaks korda niiskusisolaatoriga, kuna need materjalid on vee suhtes tundlikud. Enne plaatide paigaldamist lasta aluspinnal kuivada. PVC-materjal tuleb samuti puhastada mustusest ja rasvast ning pärast karestamist kruntida niiskusisolaatoriga. Selline töötlemine annab PVC materjalile parema nakkuvuse. Enne plaatide paigaldamist lasta aluspinnal kuivada.

Seguvahekord: Casco Husfix on kasutusvalmis pärast segamist proportsioonis 4 osa pulbrit koos 1 osa puhta külma veega temperatuuril +5…+15°C. Lasta segul seista 3-5 minutit, et pulber märguks. Segamiseks sobib kasutada mikserit kiirusega umbes 600 p/min. Selleks, et saavutada parim lõpptulemus, on väga tähtis jälgida pulbri ja vee õiget vahekorda.

Parandamine ja tasandamine: Kasutada terasspaatlit. Täita auk ja tasandada. Niipea kui pind muutub heledamaks, võib seda lihvida. Õhukese kihi korral võib lihvida 1-2 tunni pärast. Toodet võib vajaduse korral peale kanda ka paksu kihina.

Keraamiliste plaatide paigaldamine: Segu kanda aluspinnale või plaadile hammasspaatliga. Segu kogus sõltub aluspinna ja keraamilise plaadi tüübist. Tavaliselt kulub 1,5 m² plaatimiseks 1 kg pulbrit. Pärast segu pealekandmist võib plaadid paigaldada kas kohe või 20-30 minuti jooksul. 24 tunni pärast võib plaate vuukida.

Puhastamine: Tootega töötamisel tuleb järgida puhtust. Töötada hoolikalt. Vältida kontakti silmade ja nahaga. Toote sattumisel nahale pesta nahka kohe vee ja seebiga. Töövahendid pesta veega enne kuivamist. Kuivanud segu saab eemaldada mehaaniliselt. Pakend täielikult tühjendada ja eeskirjade kohaselt utiliseerida.

Töö- ja keskkonnaohutus: Ärritav. Sisaldab tsementi (> 30%). Töötamisel tuleb jälgida töötervishoiunõudeid. Ärritab hingamiselundeid ja nahka. Kasutage olenevalt kasutatavatest kogustest ja töötingimustest sobivaid kaitsevahendeid. Silmade kahjustamise tõsine oht. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole. Kasutada sobivaid kaitsevahendeid olenevalt tarbitavatest kogustest ja töötingimustest . Toodet ei tohi alla neelata. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Üldine
Tootja Casco
Tootja tootekood 72550-73676 0,75
Tootekood: 015129
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 0.75 kg
Pakendi kõrgus, cm 19.5 cm
Pakendi sügavus, cm 6.5 cm
Pakendi laius, cm 14 cm
Kaal, kg 0.75 kg
Tooteandmed
Kasutuskoht universaalne
Kasutustemperatuur, °C minimaalselt +5°C
Katvus, l/m² 1
Pakendi suurus 750
Pakendi suuruse ühik g

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse reaalne laoseis hetke seisuga ja see võib jooksvalt muutuda.

MeistriklubiHind Kaupluses
6,60€
Tavahind Kaupluses
7,30€

Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 400€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup ja alusepakkumised).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

Juhendid

Tootejuhendid saad mugavalt allalaadida siit. Mõnusat kasutamist!

PAHTEL CASCO HUSFIX 750G on lisatud ostukorvi