Kaupluste lahtiolekuajad 20. augustil >>

E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>               Aiatehnika kojuvedu TASUTA >>


UNINAKS NAKS-5 5KG

Tootekood:
104800
Tootekood:
104800
• Valgete, läbipaistvate ja marmorplaatide paigaldussegu ja vuukimissegu laiadele plaadivuukidele.
• Sobib keraamiliste, klinker- ja kiviplaatide paigaldamiseks kivile, krohvile, betoonile, kipsplaadile ja teistele kõvadele pindadele.
• Kivinenult on külma- ja kuumakindel.
• 14-päevane tagastusõigus
Laost otsas
6,50€ tk
Hind e-poes
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
• Valgete, läbipaistvate ja marmorplaatide paigaldussegu ja vuukimissegu laiadele plaadivuukidele.
• Sobib keraamiliste, klinker- ja kiviplaatide paigaldamiseks kivile, krohvile, betoonile, kipsplaadile ja teistele kõvadele pindadele.
• Kivinenult on külma- ja kuumakindel.
• 14-päevane tagastusõigus
Uninaks Naks-5 on valgete, läbipaistvate ja marmorplaatide paigaldussegu ja vuukimissegu laiadele plaadivuukidele. Segu on kasutatav sise- ja välistingimustes. Sobib keraamiliste, klinker- ja kiviplaatide paigaldamiseks kivile, krohvile, betoonile, kipsplaadile ja teistele kõvadele pindadele. Samuti sobib plaatide paigaldamiseks vanadele plaatidele ja klaasplokkide paigalduseks. Kivinenult on külma- ja kuumakindel.

Segu ettevalmistus: Segupulber kallata kotist segistisse või segamisnõusse. Lisada puhast leiget vett 20-22% segupulbri kaalust (1-1,1 liitrit 5 kg karbi kohta). Segada hoolikalt kuni segu täieliku märgumiseni. Enne plaatide paigaldamist soovitav lasta segul seista umbes 10 minutit ja segada kergelt veelkord. Valmissegu on kasutatav 4 tundi pärast vee lisamist.

Plaatide paigaldamine: Segu kantakse aluspinnale plaatimislabidaga. Seguga kaetakse pind, mida jõuab plaatida 10-15 minuti jooksul. Seinale määritud segukihi paksus on normaalselt 3-8 mm. Plaatide korrigeerimise aeg seinal kuni 10 minutit. Paigaldatud plaadid sobivad vuukimiseks 1-2 ööpäeva möödudes. Plaaditud põrandale ei ole soovitav astuda enne 2-3 ööpäeva. Põrandat tohib koormata või lülitada sisse põrandakütet mitte enne 2 nädala möödumist. Keskmine segu kulu 3-4 kg ühe plaaditava pinna ruutmeetri kohta.

Plaatide vuukimine: Maksimaalne vuugi laius võib olla kuni 10 mm. Vuukimisel kasutada kummist pahtlilabidat. Segu kantakse vuukidesse viltuste pahtlilabida tõmmetega üle vuukide. Sõltuvalt keskkonnast peab plaadid üleliigsest segust puhastama 15-30 minuti jooksul pärast vuukide täitmist. Puhastamiseks kasutada niisket käsna. Lõplikult puhastatakse plaadid pärast kuivamist kuiva lapiga. Segu kulunorm vuukimisel on 1-2 kg/m².

Piirangud: Segu kui ka aluspinna temperatuur plaatimisel ja vuukimisel peab olema 2 ööpäeva vältel üle 5°C. Plaatimise ajal ja 48 tundi peale plaatimist EI TOHI kasutada põrandakütet. Toode sisaldab tsementi. Veega kokkupuutumisel tekib leeliseline reaktsioon. Võib tekitada naha ärritust. Silma sattumisel loputa kohe rohke veega. Täpsemad andmed toote ohutuskaardil.

Säilitamine: Originaalpakendis, kuivas ruumis on segu säilimisaeg 1 aasta.
Üldine
Tootja Uninaks
Tootja tootekood NAKV5
Tootekood: 104800
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 5 kg
Pakendi kõrgus, cm 27 cm
Pakendi sügavus, cm 10 cm
Pakendi laius, cm 20 cm
Kaal, kg 5 kg
Tooteandmed
Kasutuskoht sisetingimustes, välistingimustes
Pakendi suurus 5
Pakendi suuruse ühik kg

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse reaalne laoseis hetke seisuga ja see võib jooksvalt muutuda.

MeistriklubiHind Kaupluses
6,50€
Tavahind Kaupluses
7,15€

Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 400€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup ja alusepakkumised).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

Juhendid

Tootejuhendid saad mugavalt allalaadida siit. Mõnusat kasutamist!

UNINAKS NAKS-5 5KG on lisatud ostukorvi