KKK MEISTRIKLUBI KOHTA

K: Millest oleneb Meistriklubi allahindlusprotsent?

V: Allahindlusprotsent sõltub ostu suurusest, kehtivatest kampaania allahindlustest ja boonuspanga jäägist.

K: Kui mul pole piisavalt boonuspanka, siis millist allahindlust ma saan?

V: Allahindlus kehtib olemasoleva boonuspanga ulatuses. Seega ei pruugi Te tõepoolest saada kogu võimalikku allahindlust. Soovitame kindlasti kasvatada boonuspanka, kas siis lihtsalt tihedamate ostudega, soodsate kampaaniatoodete ja muidugi boonustoodete ostuga.

Näiteks kui Teie boonuspangas on 20€ ja soovite kogutud raha kasutada täishinnaga 100€ toote ostmiseks, siis saate allahindlust rakendada boonusraha saldo ulatuses, ehk 20€ = 20% 100€ toote täishinnast.

K: Kuidas ma saan oma boonuspanga jäägi teada?

V: Boonuspanga jääki näeb ostutšekilt alati pärast ostu sooritamist, telefoni teel Meistriklubi kaardi numbri ja oma nime teatamisel ning kaupluse infoboksis Meistriklubi kaardi esitamisel. See teenus on Meistriklubi liikmele tasuta.

K: Kui on käimas OstuMöll ja allahindlus on kuni 72%, siis millist allahindlust ma Meistriklubi kaardiga saan ja palju koguneb mulle boonust?

V: Kampaania- ja kaardiallahindlusi ei liideta. Meistriklubi liikmed saavad alati suurimat võimalikku allahindlust. Kui toode on kampaania raames juba soodsam kui 25%, siis pole vaja boonusraha soodustuse saamiseks kasutada.

Näiteks kui Teie boonuspangas on 20€ ja soovite osta 100€ toodet, mis on kampaania raames 72% allahinnatud. Tasute toote eest 28€ ja boonusraha saldo ei kahane. Kuna tehingu raames boonusraha ei rakendatus, siis teenite ostude hoopis boonusraha 1% vähemalt 1% ostusumma ulatuses juurde

K: Kui on kampaania raames on toode 20% allahinnatud, siis millist allahindlust ma Meistriklubi kaardiga saan?

V: Meistriklubi liikmed saavad alati suurimat võimalikku allahindlust. Kui kampaania allahindlus on väiksem kui potentsiaalne boonusraha allahindlus, siis saate suurima võimalikku allahindluse ning ainult kampaania ja boonusraha allahindluse vahe võetakse Teie boonuspangast.

Näiteks kui Teie boonuspangas on 50€ ja soovite osta 100€ toodet, mis on kampaania raames 20% allahinnatud. Tänu boonuspanga saldo suurusele on Teil võimalik saada kuni 25% allahindlust. Tasute toote eest 75€ ja boonusraha kulub ainult 5€, kuna kampaania raames oleks Te niikuinii 20% soodustust saanud.  

K: Kuidas ma saan koguda suuremaks ostuks rohkem boonuspanka?

V: Boonuspanka suurendavad spetsiaalsed boonustooted, mis kasvatavad boonusraha kuni 50% ostusummast. Hea on kasvatada boonuspanka ka kampaaniate ajal. Suurem boonuspank tagab suuremate ostude korral kuni 25%-lise soodustuse.

K: Kas ma saan boonuspanga kasutamist allahindluse saamiseks ise kassas valida?

V: Jah, kliendil on võimalik kassas otsustada, kas tasumisel kasutatakse boonuspunkte või soovitakse neid koguda suurema ostu jaoks, et saada tulevikus suuremat allahindlust.

K: Kas Meistriklubi allahindlus kehtib ka Bauhofi kinkekaardiga tasumisel?

V: Jah, sest kinkekaart on maksevahend ja seega võrdsustatud sularahaga.

K: Miks võib kassatšekil olla igal tootel näidatud erinev allahindlus?

V: Rakendatav boonusraha allahindlus arvutatakse kogu ostukorvi väärtuse põhjal ja allahindlus jaguneb erinevate toodete vahel olenevalt sellest, kas tootel on kampaaniahind, Klubihind või tavahind.

K: Kas ka teenuste eest tasumisel läheb 1% boonuspanka?

V: Jah, v.a. eritellimuste, äriteeninduses tehtud tellimuste ja maksetähtajaga arvete ülekannete korral.

K: Ma olen ostnud Bauhofi kauplusest juba 127.82 euro eest. Millal ma hakkan saama 25% allahindlust?

V: Allahindlust arvestatakse igalt ostult eraldi. Allahindlus sõltub olemasoleva boonuspanga suurusest. Soovitame kindlasti kasvatada boonuspanka kas siis lihtsalt tihedamate ostudega, soodsate kampaania- või kasulike boonustoodete ostuga.

Kui planeerite suuremat ostu kui 320 eurot, siis tasub pöörduda personaalse pakkumise saamiseks meie äriteenindusse.

K: Kui ma oma MK kaardi ära kaotan, kas siis läheb kaduma ka minu boonuspank ja allahindlused?

V: Ei, boonuspank on seotud kliendiga, mitte kaardiga.

K: Kui kiiresti minu boonusraha aegub?
V: Kalendriaasta jooksul kogutud boonusraha aegub järgneva aasta 31.märtsil.