Kuumalaine Bauhofis! Kõik e-poest tellitud tooted Smartpostiga tasuta!

SKU
587723

ÕMBLUSMASIN SINGER 8280

SKU
587723
• 7 erinevat pistet ning 1 neljaetapilse nööpaugu režiim
• Reguleeritav piste pikkus ja laius
• Õmblusmasinaga on kaasas erinevd tarvikud
Laost otsas
119€ tk Hind e-poes
Hinnavõit 28% tavahinnast
Järelmaks al: 4,43 €
i
Bauhofi Järelmaks alates4,43 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
• 7 erinevat pistet ning 1 neljaetapilse nööpaugu režiim
• Reguleeritav piste pikkus ja laius
• Õmblusmasinaga on kaasas erinevd tarvikud
Singer 8280 on õmblusmasin, millel on 7 erinevat pistet ning 1 neljaetapilse nööpaugu režiim. Reguleeritav piste pikkus kuni 4,2 mm, piste laius kuni 5 mm.

Õmblusmasinaga on kaasas tarvikud: tavapressjalg, tõmbluku-, nööpaugu- ja nööbijalg, L-kruvikeeraja, harutaja ja puhastushari, õlipudel, 3 pooli, õmblusjuhik ning nõelumisplaat.
Üldine
Tootja Singer
Tootja tootekood 8280
Tootekood 587723
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 6 kg
Pakendi kõrgus, cm 32 cm
Pakendi pikkus, cm 36 cm
Pakendi laius, cm 17 cm
Kaal, kg 6 kg
Tooteandmed
Õmblusmasina tüüp õmblusmasin

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind Jaekaupluses
165 €
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 150€ eest on transport koju või SMARTPOST pakiautomaati tasuta (v.a. eritranspordiga  suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba täpne kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

ÕMBLUSMASIN SINGER 8280 on lisatud ostukorvi