Kommertsosakond

NIMIAMET/VALDKONDTELEFONE-POST
Ramon Järvsoo Arendusjuht / Tehnika 6 221 650 ramon.jarvsoo@bauhof.ee
Piret Luure Arendusjuht / Siseviimistlus 6 221 650 piret.luure@bauhof.ee
Kaisa Rohula Arendusjuht / Aed ja kodu 6 221 650 kaisa.rohula@bauhof.ee
Tampo Landrat Arendusjuht / Elektrikaubad, sanitaartehnika, ehitusmaterjalid   6 221 650 tampo.landrat@bauhof.ee
Tiiu Aalja-Napa Tootejuht / Siseviimistlus 6 221 650 tiiu.aalja-napa@bauhof.ee
Tanel Kaare Tootejuht / Sanitaartehnika 6 221 650 tanel.kaare@bauhof.ee
Andres Õunmaa Tootejuht / Taimed, mullad, väetised 6 221 650 andres.ounmaa@bauhof.ee
Jekaterina Morozova Tootejuht / Kodukaubad 6 221 650 jekaterina.morozova@bauhof.ee
Teet Tallo Tootejuht / Elektrikaubad 6 221 650 teet.tallo@bauhof.ee
Eve-Ly Selirand Tootejuht / Siseviimistlus 6 221 650 eve-ly.selirand@bauhof.ee
Indrek Vällo Tootejuht / Kinnitusvahendid, tööriistad 6 221 650 indrek.vallo@bauhof.ee
Sandra Viigipuu Tootejuht / Aed ja kodu 6 221 650 sandra.viigipuu@bauhof.ee
Silver Malmets Tootejuht / Ehitusmaterjalid 6 221 650 silver.malmets@bauhof.ee
Sven Milli Tootejuht / Elektritööriistad, autokaubad 6 221 650 sven.milli@bauhof.ee
Henry Valtna Tootejuht / Aiakaubad 6 221 650 henry.valtna@bauhof.ee
Ostuassistent 6 221 650 ost.assistent@bauhof.ee