Meistriklubi kaart

NB: Seoses uuele kassasüsteemile üleminekuga pole alates 01.oktoobrist ajutiselt Bauhofi kauplustes võimalik klientidel end tuvastada Paype mobiilrakendusega. Meistriklubi soodustuse saamiseks palume klientidel tuvatamisel kasutada oma ID-kaarti.

Kõik Meistriklubi liikmed saavad kasutada Meistriklubi kaarti ka mobiilis.
Eestimaine mobiilirakendus Paype teeb Sinu nutitelefonist mobiilse rahakoti. Lae endale Paype rakendus ning Sa ei pea enam kunagi plastikkaarte kaasas kandma. 

Mobiilse kliendikaardi omanikule kehtivad Bauhofis täpselt samad Meistriklubi eelised nagu plastikkaardi kasutajale: Meistriklubi soodustused, igakuised eripakkumised ja boonuspank.

Tasuta mobiilse Meistriklubi kaardi saamiseks ja kasutamiseks toimi nii:

1)      Lae AppStore’ist või GooglePlayst alla Paype mobiilirakendus.
2)      Registreeri ennast Paype kasutajaks.
3)      Lisa rakenduses endale Bauhofi Meistriklubi kliendikaart. Sinu mobiilne Meistriklubi kaart aktiveerub 10 minuti jooksul, palume pisut kannatust enne kui kassasse ostu sooritama ruttad.
4)      Kassas ostu eest tasudes ava mobiilis Paype rakendus ning aseta telefon püstiselt Paype kleebise kohale.

Mobiilse kliendikaardi saavad endale laadida nii uued liitujad kui olemasolevad Meistriklubi liikmed. Soodustused ja boonusraha kehtivad täpselt samamoodi, ükskõik kas tuvastad ennast kassas Meistriklubi plastikkaardi, ID-kaardi või mobiilse kliendikaardi abil.

Meistriklubi erakliendid, kelle Meistriklubi plastikkaart on aegunud, saavad selle Paype'iga liitudes tasuta taasaktiveerida. Meistriklubi äriklientidel, kelle plastikkaart on aegunud, palume Meistriklubi liikmelisuse pikendamiseks esmalt pöörduda Bauhofi infotöötaja poole. Kui infotöötaja on liikmelisuse pikendanud, saab klient mobiilset kliendikaarti kasutama hakata.

Mobiilne kliendikaart kehtib ainult Meistriklubi liikmetele. Profiklubi liikmed kahjuks hetkel veel mobiilset kliendikaarti kasutada ei saa.

Paype - kanna vähem, naudi rohkem!