Ainult e-poes kõik tooted alates 100€ 0% järelmaksu intressiga! Tutvu tingimustega >>

Treeni endale allahindlus!

Myfitness kampaania

 

Kampaania korraldaja on Bauhof Group AS  (edaspidi nimetatud Korraldaja), registrinumber 10636638, aadress J. Smuuli tee 41, Tallinn, Eesti, koduleht www.bauhof.ee

Kampaania koostööpartner on MyFitness AS, (edaspidi nimetatud MyFitness), aadress Haabersti 5, Tallinn 13516 Estonia, koduleht www.myfitness.ee 

Ajavahemikul 02.01.2018 - 31.01.2018 saab iga MyFitness klient ühel spordiklubi külastuskorral ühe templi, mis pannakse osalejakaardile. Kogudes kampaaniaperioodil osalejakaardile 3 - 9 templit on kliendil võimalus sooritada ost Bauhofi kaupluses tavahindadest 15% - 25% soodsamalt. Täishinnaga toodete arv ostukorvis ei ole piiratud. Allahindlus arvestatakse too(de)te täishinnast ning erinevaid allahindlusi ei summeerita. Soodustus ei laiene tellitavale kaubale, teenustele, krediidi- ja projektimüügile, alkoholitoodetele ning kinkekaardi müügile.

Osalemine

 •    - Kampaanias osalemiseks tuleb külastada MyFitness spordiklubi rühmatreeninguid, jõusaale või ujulaid ja koguda kampaaniatempleid osalejakaardile. Ühele osalejakaardile saab koguda kuni 9 templit.
 •    - Allahindlused vastavalt kogutud templite arvule:
  •       - 3 - 5 templit, 15% soodustust,
  •       - 6 - 8 templit, 20% soodustust,
  •       - 9 templit, 25% soodustust
 •    - Templeid ja osalejakaarte väljastatakse kõikidest MyFitness spordiklubide klienditeenindusest iga registreeritud külastuse korral. Templi saamiseks peab kampaanias osaleja esitama templikaardi spordiklubi klienditeenindusse.
 •    - Iga spordiklubi külastus annab õiguse saada 1 (ühe) templi, iga järgnev külastus annab õiguse saada 1 (ühe) lisatempli. Ühes kalendripäevas saab koguda 1 (ühe) templi.
 •    - Templeid antakse vaid MyFitness spordiklubi klienditeeninduses ja tuleb neid küsida kohe spordiklubisse sisenedes klienditeenindajalt. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
 •    - Bauhofist soovitud toote ostmisel saab soodustust vaid siis, kui ostu hetkel esitatakse nõutud arvuga templitega Kampaania osalejakaart. Valede templitega täidetud osalejakaarte vastu ei võeta. Kampaania ei laiene Bauhofi e-poele.
 •    - Templeid ei saa vahetada raha vastu ning neil ei ole rahalist väärtust.
 •    - Allahindlus saab kasutada kuni 28.02.2018. Peale allahindluse kasutamist jääb osalejakaart kauplusesse, seda kliendile ei tagastata.
 •    - Allahindlustega ostude arv ühe osaleja kohta pole piiratud, kuid korraga saab klient kasutada vaid ühte osalejakaarti.  Üks osaleja võib koguda templeid  ja nende alusel sooritada oste nii palju, kui ise soovib.
 •    - Kampaanias võivad osaleda kõik Eesti Vabariigis alaliselt elavad vähemalt 18-aastased ja passi või ID-kaarti omavad füüsilised isikud.

Muu informatsioon

Kõik kampaanias kasutatavad reklaammaterjalid on illustreeriva iseloomuga.
Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi mõne massimeediakanali.
Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus kampaania katkestada, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.
Korraldaja loeb vääramatuks jõuks asjaolu, mida Korraldaja ei saa mõjutada ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saa temalt oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks.
Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadustele.
Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult Korraldaja asukohta aadressil Bauhof Group AS J. Smuuli tee 41, Tallinn, Eesti, märgusõnaga „Bauhof ja MyFitness kampaania“. Laekunud pretensioonidele vastatakse viie tööpäeva jooksul.
Täiendavat informatsiooni kampaania kohta saab Korraldaja kodulehelt www.bauhof.ee ja lähimast MyFitness klienditeenindusest.


Ainult jaanuaris saavad kõik Meistriklubi liikmed liituda MyFitnessiga veebis tavapärase 30€ asemel lausa 67% soodsamalt! Soodustuse saamiseks pead olema Meistriklubi liige ning sooduskoodi leiad siit >>

 1. SPINNINGRATAS WALLANDER MUST/PUNANE
  Ainult
  e-poes
  SPINNINGRATAS WALLANDER MUST/PUNANE
  129€ tk Hind e-poes
  Hinnavõit 62€ tavahinnast
  Järelmaks al: 4,72 €
  Kojuvedu al. 8,50 € al. 30.01.2018
 2. AKTIIVSUSMONITOR FITNESS ACTIVITY TRACKER PUNANE
  Kampaania
  AKTIIVSUSMONITOR FITNESS ACTIVITY TRACKER PUNANE
  19,79€ tk Hind e-poes
  Hinnavõit 36% tavahinnast
  Kojuvedu al. 3,95 € al. 29.01.2018
 3. SANGPOMM 6KG 210X165X240MM
  Kampaania
  SANGPOMM 6KG 210X165X240MM
  14,99€ tk Hind e-poes
  Hinnavõit 18% tavahinnast
  Kojuvedu al. 5,50 € al. 29.01.2018
 4. TRENAŽÖÖR GYMBIT TWIST&SHAPE
  Kampaania
  TRENAŽÖÖR GYMBIT TWIST&SHAPE
  119€ tk Hind e-poes
  Hinnavõit 20% tavahinnast
  Järelmaks al: 4,43 €
 5. TREENINGVAHEND RIHMAD GYMBIT WONDER CORE SMART
  Kampaania
  TREENINGVAHEND RIHMAD GYMBIT WONDER CORE SMART
  9,99€ tk Hind e-poes
  Hinnavõit 25% tavahinnast
  Kojuvedu al. 3,95 € al. 29.01.2018