Ainult e-poes kõik tooted alates 100€ 0% järelmaksu intressiga! >>

SKU
000193

UKS VÄLIS GRACIA 10X21 VASAK/PRUUN

SKU
000193
Ukse paigaldus al. 60 EUR. Küsi pakkumist remondileht.bauhof.ee
Laost otsas
Only 0 left
385€ kompl. Hind e-poes
Järelmaks al: 11,99 €
i
Bauhofi Järelmaks alates11,99 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
Ukse paigaldus al. 60 EUR. Küsi pakkumist remondileht.bauhof.ee
Mõõdud: 10 x 21 Käelisus: vasak Viimistlus: värvitud, freesitud
Üldine
Tootja tootekood TU0002400440
Tootekood 000193
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 29 kg
Pakendi kõrgus, cm 10 cm
Pakendi pikkus, cm 100 cm
Pakendi laius, cm 210 cm
Kaal, kg 29 kg
Tooteandmed
Ukseava mõõt, dm 10 x 21

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
417 €
kompl.
Meistriklubi Hind
385 €
kompl.
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju või SMARTPOST pakiautomaati 5€ (v.a. eritranspordiga  suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba täpne kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

UKS VÄLIS GRACIA 10X21 VASAK/PRUUN on lisatud ostukorvi