E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

SKU
110308

VEE- JA TOLMUIMEJA NT 27/1 KÄRHCER

SKU
110308
Laost otsas
Only 0 left
203€ tk Hind e-poes
Hinnavõit 70€ tavahinnast
i
Bauhofi Järelmaks alates6,82 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
õhu hulk 67 l/sek, hõrendus 208 mbar, võimsus 1380 w, mahuti 27 l, juhtme pikkus 7,5 m, komplektis: imemisvoolik 2,5 m, metallist imutoru 2x0,5m, paberist tolmukott, 400 mm märg ja kuivpuhastuse otsik, pragude puhastamise otsik, kassettfilter
Üldine
Tootja Kärcher
Tootja tootekood 1.428-500&KAR
Tootekood 110308
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 11.2 kg
Pakendi kõrgus, cm 42 cm
Pakendi sügavus, cm 53 cm
Pakendi laius, cm 42 cm
Kaal, kg 11.2 kg

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
273 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
203 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

VEE- JA TOLMUIMEJA NT 27/1 KÄRHCER on lisatud ostukorvi