Aiamööbel suvisteks grillipidudeks ja puhkehetkedeks

Aiamööbel suvisteks grillipidudeks ja puhkehetkedeks

Puhkuste ja suviste aiapidude kõrgaeg on käes. Kas aiamööbel vajab uuendamist? Või otsid ideid hubase aianurga tegemiseks? Retseptisahtel käis grillipeoks valmistudes Bauhofis ning tutvustab, kuidas valmis nende suvine peolaud ja mõnus aianurk.

 

Esmalt jäid silma värvilised nõudekomplektid. Kaugelt vaadates tundusid need olevat rasked keraamilised nõud, kuid kätte võttes olid imekerged ning hoopis plastikust tehtud. See ongi suviste nõude puhul kõige olulisem, eriti lastega peredel, et nõud ei puruneks ning neid oleks kerge ja mugav transportida ja hoiustada. Komplekti kuulusid samasugused taldrikud ja topsid, mis varieerusid erinevate värvide ja mustritega. Retseptisahtli lemmikuks osutusid valged põnevate tumedate mustritega nõud. Erinevaid mustristiile kombineerides saadi lauale huvitav kooslus.

 

Nõude mustrist inspireerituna jäid silma sarnase kujundusega dekoratiivpadjad, mis sobisid kogu komplektiga imehästi. Ning valged punutud lauamatid võtsid ideaalselt kogu lauakomplekti kokku. Et siiski veidikene värvi sellesse mustvalgesse kooslusesse sisse tuua, kasutati heledates toonides mahedaid pleede ning värvilisi klaaspurgis olevaid küünlaid ja siniseid ning kollaseid dekoratiivpatju. Kusjuures viimase juurde kuulusid ka põlled ja pajakindad, mis grillimisel kasutust leidsid.

 

 

Eriliseks üllatajaks osutus laud. Kui elu- või söögitoas on tavapärased lauad, mida külaliste tuleku ajal suuremaks tehakse, siis õuemööbli osas oli see tore üllatus. Laud Stella on 60 cm võrra pikendatav ehk laua laius on siis lausa 240 cm. Lauda on imelihtne kokku lükata või lahti tõmmata vastavalt seltskonna suurusele. Laua juurde on olemas ka sama sarja toolid.

 

Lisaks klassikalistele toolidele valiti ka komplekti sobituv lihtne, kuid samas armas kahekohaline pink, kus mugav istuda ja jalga kõlgutada. Istumise muudavad veelgi pehmemaks ja mugavamaks spetsiaalsed istme- ja seljataguse pehmendused või dekoratiivpadjad, mis juba eelnevalt välja valiti. Selline pink sobib ideaalselt ka niisama terrassile või mõne puu alla, et hommikuti kohvi või kaunist ilma nautida.

 

Aiamööbel

 

Igas aias peab olema ka mõnus puhkenurk. Mööblit valides jäid silma kaks väga kihvti lamamistooli - üks oli kaunis värviliste triipudega eriti rõõmsameelne ja lihtne rannatool, mis meenutas Ameerika filmides nähtud rannapidusid, teine oli aga bambusest lamamistool. Valik osutus raskeks ja otsustati võtta mõlemad. Lõpptulemusena sobisid need kenasti omavahel kokku. Kui lamamistoolide kõrvale sai pandud ka suured rododendronid, siis oli tunne nagu oleks soojal maal kokteile, päikest ja randa nautimas.   

Aiamööbel

 

Lillede ilu näitamiseks valiti välja lihtsad ent põnevad põimumistehnika ja kudumismustriga lillepotid. Rododendronid said omale Cylinder istutuspoti ja suured suvelille amplid Cozies istutuspoti. Viimasel saab riputustraadi eemaldada või sisemise poti alla peita ja kasutada seda ka lauakaunistusena või asetada põrandale.

 

Aiamööbel

 

Laternad ning küünlad ei kuulu ainult talveõhtusse, vaid sobivad hästi ka suvisele aiapeole. Alati on mõnus ja õdusam, kui kaunis küünlaleek võbeleb. Lisaks mõjuvad ilusad laternad ka pilkupüüdvate sisustuselementidena.

 

Aiamööbel

Jaga
AIAMööBEL SUVISTEKS GRILLIPIDUDEKS JA PUHKEHETKEDEKS on lisatud ostukorvi