Vaata pühade lahtioleku aegasid siit >

Boonusraha

Veebruari kataloog

 

Sisevalgustid -40%

Keraamilised plaadid -40%

Enimostetud 243 käsitööriista -35%

Laminaatparketid -25%

Võida suurelt!

Kampaaniapakkumised

Ettekasvatus

Kasvuhooned -15%

Agronom sarja seemned -30%

Vali lillesibulad mugavalt e-poest!

Telli elupuud alusel täna

Telli must muld alusel mugavalt e-poest!

Talveks valmis

 

Hoiame omasid! Liitu täna!

Telli aiatehnika juba täna!

 

Tõmbame saed käima!

Lõpumüük

 

Väljamüük!

Vaata kõiki kampaaniaid

Kinniste pakendite tagastus

Meistriklubil on kasud sees

Järelmaksu intress 0%

 

Remondileht

Remondileht

Boonusraha aegumine

Head Meistriklubi liikmed!

Tuletame teile meelde, et 2018. aastal kogutud boonusraha aegub 31.03.2019.

Kasutage boonusraha vähemalt 25-eurostel ostudel kuni 25%-lise allahindluse saamiseks.

Veebruari aiatööde meelespea

Veebruaris on õige aeg varuda köögivilja- ja lilleseemneid (nt. paprika, baklažaan, ripp-petuunia, begoonia, lobeelia jt.) ning kuu teisel poolel esimesed külvid teha. Ära kiirusta – parem mõni nädal hiljem kui varem! Samuti tuleb katta igihaljad ja ka teised päikesetundlikud taimed varjutuskangaga, et päike neile liiga ei teeks.

Tõmbame saed käima!

Nii tarbe kui küttepuid on ikka muretsetud talvel. Muidugi on alati võimalus küttematerjalid tellida alusel Bauhofi e-poest või kauplusest kohapealt osta, kuid ise metsas küttepuid tegemas käia on eestlastele juba traditsiooniks saanud. Kuidas metsaminekuks valmistuda:millised, tööriided valida, mis vahe on kett- ja mootorsael, kuidas saagi tööks ette valmistada, kuidas tagada ohutust, millist kirvest eelistada ja palju muud leiate käesolevalt lehelt. Tõmbame saed käima!

Segisti valutu valamise kunst

Mis liigub, see kulub ja vajab ka väljavahetamist. Näiteks dušisegisti. See, kui palju remonditöid niisuguse pealtnäha tühise vidina asendamine kaasa toob, oleneb algsest kraanipõlve paigalduslahendusest.

Toataimede vajadused talvel

Paljud toataimed vajavad rohkem õhuniiskust kui toaõhus seda leidub. Kütteperioodil on õhuniiskus toas tavaliselt 30-40%, taimedele sobiv niiskus on aga 60-80%. Kuiv ja soe õhk muudab lehed pruuniks ning kahjuritel on lihtsam paljuneda.

Laminaatparketi paigaldamise kiirkursus

Laminaatparkett on kulumiskindel ja seetõttu ka pika eluaega. Erinevate viimistluste, mõõtude ja kvaliteediga parketilaudasid leiab igast Bauhofi ehituskauplusest ning vilunud töömees saab põranda eduka paigaldamisega kindlasti ka iseseisvalt hakkama.

Kvaliteetsed lemmikloomasarjad nüüd Bauhofis!

Meil on hea meel teatada kõikidele lemmiklooma sõpradele, et nüüd on võimalik lisaks muudele toodetele Bauhofist kaasa haarata ka head ja paremat oma lemmikule. Lai ja kvaliteetne valik on iga loomasõbra unistus!

Ole ise oma kodu kujundaja!

Moodne linnaaiandus omab mitmeid erinevaid definitsioone ja dimensioone, alustades linnaruumist laiemalt lõpetades ürtidega Sinu köögi aknalaual. Linnaaiandusel on aga ka palju lihtsam ning praktilisem väljund ning kutsume kõiki üles linnaaiandusega algust tegema, tuues lihtsalt taimed enda elukeskkonda. Usume, et igaüks võib olla ise oma kodu kujundaja ja aitame Sul leida oma stiili ja taimed, mis sobivad ka mitte (eriti) valgustatud ruumi, millised on taimed, millega nii-öelda alustada ehk hard to kill ning taimed, mis armastavad niiskust, taimed, mis puhastavad õhku jne. Lisaks taimedele aitavad kodu lõplikult viimistleda stiiliga kokku sobivad sisustustooted.

Lähim kauplus