KAMPAANIA REEGLID


1. Kampaania korraldaja on Bauhof Group AS (edaspidi: korraldaja), reg.nr. 10636638, J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn, info@bauhof.ee.

2. Kampaanias osalevad kliendid, kes sooritavad Bauhofi e-poes ostu perioodil 01. – 31.01.2020 ja ostavad vähemalt 150€ eest.

3. Kampaania toimub ainult Bauhofi e-poes www.bauhof.ee.

4. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

5. Kampaania teostatakse müügiedendamise eesmärgil.

6. Kampaania lõpuks loositakse välja üks auhind:

  • PÕRANDAPESUMASIN KÄRCHER FC 5 *EU, koguväärtus 269€. Tutvu tootega siin.
  1. Loosimises osalemiseks ei ole vaja tellimust eraldi registreerida. Loosimises osalevad kõik e-poe tellimused (va puntis 8 toodud tellimused), millel on märgitud korrektne info (sealhulgas kontakttelefon ja meiliaadress).
  2. Kampaanias ei saa osaleda juriidilised isikud ja järgmised tehingud: ettemaks (sh ettemakstud eritellimused), järelmaks, krediidimüük. Samuti ei saa osaleda Bauhof Group AS-i esinduste töötajad ning alla 18-aastased isikud.

9. Üks e-poe tellimus osaleb loosimises üks kord.

10. Võitja loositakse välja hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast kampaania lõppu.

11. Võitjaga võetakse ühendust telefoni teel. Kui loosimisele järgneva tööpäeva jooksul ei õnnestu võitjaga ühendust saada, siis loositakse järgmine võitja.

12. Kampaania auhinda väljastatakse alates 10.02.2020 kuni 10.03.2020, võitjaga eelnevalt kokkulepitud Bauhofi kauplusest isikut tõendava dokumendi alusel.

13. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas. Võitjal on õigus auhinnast loobuda.

14. Auhindade võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel. 

15. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise või korraldajale enda kohta valede või ebatäpsete andmete esitamise korral, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja auhinna loosimisest või auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest.

17. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, teavitades kampaanias osalejaid koheselt meedia vahendusel.

18. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

19. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Bauhof Group AS, J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn või meiliaadressile info@bauhof.ee märksõnaga ”OstuMöllu auhinnaloos”. Kampaania lisainfo meiliaadressilt info@bauhof.ee või Bauhofi infotelefonilt tööpäeviti, 8.00-17.00, numbrilt 606 1444.

20. Pretensioonidele vastab korraldaja hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.