Kaadritagused pihtimused - Korter 2

Kaadritagused pihtimused - Korter 2

Meie oleme Egle ja Rasmus ning osaleme saates „Naabrist parem“. Saatesse me ennast ise ei registreerinud, seda tegi hoopis Rasmuse parim sõber Oliver, kuna ta teadis, et meie ise seda ei tee.

Meie soovitus ehitamisel/remontimisel oleks selline, et enne kui üldse midagi tegema hakata (värvima, tapeetima), tuleks kindlasti veenduda, et aluspind on täiesti kuiv ja töövalmis. Meie ei teadnud enne värvi ostmist, et oleksime pidanud seinte ruutmeetrid välja arvutama, seda tuleks kindlasti teha. Siis teate ka kogust mida tarvis on, aga võin öelda, et meil juhtus nii, et läks veel rohkemgi seda värvi.

Meie tegime elutuppa väga ägeda mustri, Rasmus mõõtis ja arvutas, et muster sirge, viks ja viisakas välja näeks. Mustri tegemiseks kasutasime teipi. Nende maalriteipidega on selline lugu, et soovitame võtta kõige nõrgema liimiga. Meil oli alguses tugeva liimiga teip ning see tõmbas aluspinnast tükke välja. Aga samas seda tegi ka nõrgema liimiga, kuigi me isegi ei jätnud kauaks seda seina. Tegime mustri juures kenasti parandustöid, aga lõppkokkuvõtteks tuli muster väga vinge.

Samamoodi tegime joone koridori, kasutades teipi. Nende mustrite tegemiseks on väga hea teipi kasutada.

 Rasmus teipimas

Magamistoas tapeetisime ära aknaga seina. Kindlasti ei tohi liimi üleliia panna tapeedile, nagu me tegime võistluse ajal. Ega siis väga ei mõelnud, lihtsalt tegutsesime, et saaks tapeedi seina. Kui on paksem tapeet siis tuleks seina ka liimi panna (seda me enne ei teadnud). Kui tapeedi peale peaks juhuslikult sattuma liimi, siis tuleks see niiske lapiga eemaldada. Lõpuks tapeetis Egle üksinda selle seina ära ja ei lasknud kedagi teist sinna ligi, sein sai väga ilusti tapeeditud. Aega võttis aga sai asja.

 Korter 2 - magamistuba

 

Me tegime mööblit päris palju ise. Palju oli lihvimist, mis tuli Eglel väga hästi välja. Tehtud mööbli (voodi, öökapid, pink, peeglilaud, telekaalus, riiul vannituppa ning kassipuu) tegime üle mööbli lakiga. See ise tegemine on päris kihvt. Kui sa ikka asjaga hakkama saad ja lõpptulemust näed, siis emotsioon on lihtsalt super! Soovitame ise nikerdamist!

Korter 2 - nikerdamine

Magamistuba kaunistab Rasmuse kätetöö

.

Esikus on kassipuu pere lemmikloomadele.

.

Igal juhul on meie soovitus selline, et kui võtta ehitamine/remontimine ette, siis kindlasti enne uurida, kuidas miski käib, siis hoiab ära palju parandamist.

 

Edu ehitamisel!

Egle ja Rasmus

 „Naabrist parem“ korter 2

Jaga
KAADRITAGUSED PIHTIMUSED - KORTER 2 on lisatud ostukorvi