Transporditingimused E-poes

Kaupadele kehtib transporditasu. Transpordihind arvutatakse ostukorvipõhiselt. Hind kujuneb toodete kaalu või mahukaalu alusel. Ostukorvi transpordihinda kuvatakse ostukorvi eest tasumisel.

Kauba kättetoimetamise aeg on alates 2 tööpäevast. Tarneaeg, millest alates toode jõuab tarneaadressile, on märgitud tootekaardile. Tarne maksumus kehtib ühe tarne kohta. Juhime tähelepanu, et tarneaeg alates on indikatiivne süsteemi poolt pakutav tarneaeg. Kuller võtab alati eelnevalt ühendust teavitades täpse tarneaja. Juhul kui tarneaeg alates langeb nädalavahetusele või  riiklikele pühadele, tarnitakse tellimus järgnevatel tööpäevadel.

Ühele tellimusele saab korraga lisada erineva tarneajaga tooted ning nende eest korraga mugavalt maksta. Seega mitut erineva tarneajaga toodet sisaldavale tellimusele võib tulla mitu erinevat saadetist.

Bauhofi e-poes saab valida alljärgnevate tarneviiside vahel:Smartpost Kauba kättesaamine pakiautomaadist - Itella SmartPOST

Itella Smartposti pakiautomaadid on paigutatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised , mille maksimaalne paki kaal on 35 kg. ning mõõtmed 60cm x 36cm x 60cm. Tarneaeg, millest alates toode jõuab soovitud pakiautomaati on märgitud tootekaardile. Kui pakk jõuab postipakiautomaati, saadetakse tellijale sõnum paki saabumise info, automaadi asukoha, lahtioleku aegade ning personaalse uksekoodiga.

Tarneaeg pakiautomaati 1 tööpäev:

   - Tellimus peab olema teostatud enne 12:00 eelneval päeval
   - Pakkumine ei kehti lillesibulatele ja seemnetele.

Täpsemad tingimused leiab aadressilt: http://uus.smartpost.ee/Smartpost Kauba kättesaamine pakiautomaadist - DPD Pakiautomaat

DPD Pakiautomaadist on võimalik pakki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille maksimaalne paki kaal on 20 kg ning mõõtmed 37cm x 40cm x 60cm. Tarneaeg, millest alates toode jõuab soovitud pakiautomaati, on märgitud tootekaardile. Paki saabumisest teavitatakse SMS ja e-maili teel, milles on toodud paki kättesaamiseks vajalik PIN-kood.

Kõik DPD poolt kohaletoimetatud saadetised on toimetatud kohale süsinikuneutraalselt.

Pakki saab jälgida ning tingimustega tutvuda aadressil http://www.dpd.com/ee/et/Kauplusest kätte Kauba kättesaamine Bauhofi kauplusest - Tulen kaubale ise järele

Tellitud kaup on võimalik kätte saada Bauhofi kauplusest või Bauhofi pakiautomaadist tulles kaubale ise järele. Selleks tuleb valida transpordiviiside seast "Poest kätte" ning lisaks teha valik sobivaima kaupluse osas. Peale arve tasumist ja kauba komplekteerimist teavitame kauba soovitud kauplusesse jõudmisest e-posti teel. Kui tellimus on sisestatud Bauhofi pakiautomaati, saadetakse teavitus koos kapi ukse avamise koodiga SMS teel. Bauhofi pakiautomaati sisestatakse tellimused juhul, kui leidub vabu kappe ja tellimuses olevad tooted vastavad pakiautomaadi kapi mõõtmetele (suurima kapi mõõtmed on 60 cm × 40 cm × 62 cm).

Palume tähele panna, et ka valiku "Poest kätte" korral tuleb oodata kauba saabumise teavitust. Üldjuhul komplekteeritakse teie tellimus kesklaos, sest vastavat toodet ei pruugi kohalikus kaupluses olemas olla. Kauba hinnanguline kauplusesse jõudmise aeg on märgitud tootekaardil.

NB! Kaup väljastatakse "tellimuse kinnituse" või arve ning isikut tõendava dokumendi alusel. Kauba kättesaamiseks palume pöörduda kaupluse infoletti, kui arvel ei ole märgitud teisiti.Bauhof kuller Bauhofi kuller – kauba kättetoimetamine DPD kulleriga

Kauba kohaletoimetamise orienteeruv aeg on märgitud toote kaardil. Siiski tuleb arvestada, et täpne tarnaeg sõltub kauba kogusest ja sihtkohast. Kauba kohaletoimetamine toimub esmaspäevast reedeni kella 8.00–17.00, Tallinna piirkonnas 8.00-20.00. Kuller helistab või saadab lühisõnumi ning lepib ostjaga täpselt kokku kauba kohaletoimetamise aja ja koha. Kaupade transpordihind arvutatakse ostukorvipõhiselt. Hind kujuneb toodete kaalu või mahukaalu alusel. Ostukorvi transpordihinda kuvatakse ostukorvi eest tasumisel. Kullersaadetise pakid toimetatakse kliendile välisukseni või aiaväravani.


Bauhof kuller Bauhofi eritransport - suuremahuliste kaupade mugav kojuvedu

Suuremõõtmeliste  ja raskete kaupade puhul (ehitusmaterjalid, aiatehnika) pakume mugavat kojuveoteenust. Sisestades ostukorvis postikoodi, leiame täpse maksumuse koduukseni. Tasuda saab korraga nii veoteenuse kui kauba eest. Kauba täpne tarneaeg lepitakse kokku personaalselt. Saadetised toimetatakse kokkulepitud mahalaadimiskohta ning klient peab tagama saadetise mahalaadimise võimalikkuse sihtaadressil. Tootekaardile on märgitud eritranspordi korral kauba hinnanguline tarneaeg. Üldjuhul toimetame kauba tellijale 7 tööpäeva jooksul. NB! Eritranspordiga saabunud kauba mahalaadimiseks on vajalik tugev pinnas (nt asfalt). Tugeva pinnase puudumisel (muru, killustik) on tarvis juurde tasuda kraana tellimisega kaasnev kulu.