Kampaania Väga Vii5! reeglid jaekauplustes

1. Kampaania korraldaja on Bauhof Group AS (edaspidi: korraldaja), reg.nr. 10636638, J. Smuuli tee 41, 11415 Tallinn, info@bauhof.ee.

2. Kampaanias on võimalik osaleda 14.08-03.09.2018.

3. Kampaania toimub kõigis korraldaja Eesti jaekauplustes.

4. Erinevate toodete iga viies soodsaim kassatšeki rida tasuta. Kui ostab viis pakki laminaati või viis pintslit, siis identne toode kajastub kassatšekil ühe reana. Ei ole oluline, millises järjekorras on tooted kassalindil – süsteem ühendab sarnased tooted ühele reale ning järjestab need suuremast väiksemaks automaatselt. Iga viies rida on kliendile tasuta. Ehk kui tšekil on 3 rida, ei saa klient ühtegi toodet soodsamalt, kui tšekil on 5-9 rida, saab klient 5. rea tooted tasuta. Kui tšekil on 10-14 rida, saab klient 5. ja 10. rea tasuta jne.

 

Näide 1: tšekil on 10 rida, 5. ja 10. rida tasuta! Näide 2: tšekil on 6 rida, 5. rida tasuta!

5. Kampaanias võivad osaleda kõik, kes 14.08-03.09.2018 ostavad Bauhofi tooteid, tasudes kauba eest koheselt kassas.

6. Kampaanias ei saa osaleda järgmised tehingud: ettemaks (sh ettemakstud eritellimused), järelmaks, krediidimüük ja äriteeninduse kaudu vormistatud tehingud.

7. Kampaania ei laiene Profiklubi liikmetele, alkohoolsetele jookidele ja teenustele.

8. Kampaania perioodil ei saa realiseerida kogutud boonusraha.

9. Kampaania teostatakse müügiedendamise eesmärgil.

10. Kampaanias osaleja poolt kampaania tingimuste eiramise, samuti muude ebaõnnestumiste korral, mis ei ole tingitud korraldaja süüst, ei vastuta korraldaja kampaanias osaleja kõrvalejäämise eest.

11. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.

12. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

13. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.

14. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta: Bauhof Group AS, J. Smuuli tee 41, 111415 Tallinn või meiliaadressile info@bauhof.ee märksõnaga ”Väga vii5!”. Kampaania lisainfot saab samuti meiliaadressilt info@bauhof.ee või Bauhofi infotelefonil 606 1444.

15. Pretensioonidele vastab korraldaja hiljemalt 10 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kirjalikust laekumisest.