Ostumöllu tingimused >>  Registreeri ostutšekk siin >>

SKU
596541

KASVUHOONE TITAN L306XP406XK244CM

SKU
596541
Paigaldame sinu eest! Küsi pakkumist remondileht.bauhof.ee
Laost otsas
1297€ tk Hind e-poes
Hinnavõit 432€ tavahinnast
Järelmaks al: 37,89 €
i
Bauhofi Järelmaks alates37,89 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
Paigaldame sinu eest! Küsi pakkumist remondileht.bauhof.ee
Kahekihilisest polükarbonaadist paneelide ja alumiiniumist raamiga kasvuhoone, mille mõõtmed on 306 x 406 cm, kõrgus 244 cm. Kasvuhoonel on neli ventilatsiooniava ning nii täielikult kui osaliselt avatav uks, mõõtmetega 97 x 182 cm. Kasvuhoone raam on tugeva kärgsüsteemiga musta viimistlusega alumiiniumist. Tänu klikk-süsteemile kergesti ja kiiresti paigaldatav. Kihtplastikust paneelid on 10 mm paksusega ning täiustatud UV-kaitsega.
Üldine
Tootja tootekood GM32304
Tootekood 596541
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 157.8 kg
Pakendi kõrgus, cm 217 cm
Pakendi pikkus, cm 256 cm
Pakendi laius, cm 37 cm
Kaal, kg 157.8 kg
Tooteandmed
Konstruktsioon alumiinium
Tüüp / omadus UV kaitsega
Põhimaterjal polükarbonaat
Värvus Must
Värv Must

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
1 729 €
tk
Meistriklubi Hind
1 454,95 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju 5€ või SMARTPOSTi pakiautomaati 1.5€ (v.a. eritranspordiga  suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

KASVUHOONE TITAN L306XP406XK244CM on lisatud ostukorvi