Ainult e-poes kõik tooted alates 100€ 0% järelmaksu intressiga! >>

SKU
609715

PÄIKESEVARI SUN PRUUN

SKU
609715
• Ø 350 cm
• Alumiiniumist raam
• Polüester kangas
Laos
229€ tk Hind e-poes
Järelmaks al: 7,56 €
i
Bauhofi Järelmaks alates7,56 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
• Ø 350 cm
• Alumiiniumist raam
• Polüester kangas
Eritransport al. 14,10 € al. 01.03.2018
Tarne kauplusesse 0€ al. 01.03.2018
Päikesevari läbimõõduga 3,5m on alumiiniumist raami ja ribidega (8tk).Varjul on pruun polüester kangas.

NB! Ristjala raskused ei kuulu komplekti.
Üldine
Tootja tootekood JTS031494
Tootekood 609715
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 18.43 kg
Pakendi kõrgus, cm 256.5 cm
Pakendi pikkus, cm 17 cm
Pakendi laius, cm 40.5 cm
Kaal, kg 22.2 kg
Tooteandmed
Põhimaterjal alumiinium

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
249 €
tk
Meistriklubi Hind
229 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju 5€ või SMARTPOSTi pakiautomaati 1.5€ (v.a. eritranspordiga  suuremahuline kaup).

Bauhof eritransport

Eritransport on mugav võimalus tellida suuremõõtmelisi materjale. Sisestades ostukorvis postikoodi, leiame transpordi täpse maksumuse Sinu koduukseni. Tasud korraga nii kaupade kui veoteenuse eest.
Kauba täpne tarneaeg lepitakse kokku Bauhofi klienditeenindaja poolt personaalselt.

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

PÄIKESEVARI SUN PRUUN on lisatud ostukorvi