E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >

SKU
537529

MURUNIIDUK CLINT S530VHYBS675

SKU
537529
  • 5-aastane garantii
Laost otsas
553€ tk Hind e-poes
i
Bauhofi Järelmaks alates16,76 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
Bränd / Tootja: CLINT Mootor: B&S 675 Series 190 cm³ Niidulaius: 53 cm Niiduala: >1200m² Korpuse materjal: Teras Multš ja koguja: Jah Külgväljavise: Jah Tagant väljavise: Jah Lõikekõrguse reguleerimine: Tsentraalne Rattad: ees 8" ja taga 11" Koguja: 75 l
Üldine
Tootja Clint
Tootja tootekood S530VHYBS675
Tootekood 537529
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 38.5 kg
Pakendi kõrgus, cm 70 cm
Pakendi sügavus, cm 27 cm
Pakendi laius, cm 70 cm
Kaal, kg 40.5 kg
Tooteandmed
Kogumismahuti maht, l 75
Külgväljavise Jah
Mootori liik sisepõlemismootor
Multš Jah
Põhimaterjal teras
Silindri kubatuur, cm³ 190
Töölaius, cm 53

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
599 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
553 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

Soovitame lisaks
MURUNIIDUK CLINT S530VHYBS675 on lisatud ostukorvi