E-poes alates 100€ 0% järelmaksu intress >>

SKU
647086

VOOLIKUPOOL GARDENA ROLL-UP 35 M VALGE

SKU
647086
• Praktiline külmumiskindel voolikupool paigaldatakse seinale ning seda saab 180° pöörata.
• Düüsid, pihustid ja pesuharjad saab mugavalt seinakinnitusse riputada, kus need on alati kasutusvalmis.
• Seinale kinnitatava voolikupooli juurde kuulub 35-meetrine kvaliteetvoolik (läbimõõt 13 mm), 2-meetrine ühendusvoolik, astmevabalt reguleeritav kastmispihusti ja vajaminevad Original GARDENA System tarvikud.
• 14-päevane tagastusõigus.
Laost otsas
Only 0 left
159€ tk Hind e-poes
Hinnavõit 54€ tavahinnast
i
Bauhofi Järelmaks alates5,57 €
i
Vali järelmaks
Kuude arv
Sissemaks
Olen teadlik ja nõustun, et osamaksetega tasumise müügilepingu sõlmimise otsustamiseks edastatakse käesolevas sooviavalduses toodud minu andmed Inbank AS-ile (registrikood 12001988). Kinnitan, et kõik esitatud andmed on õiged, täielikud ja kajastavad minu finantsolukorda sooviavalduse esitamise hetkel ning on AS Inbank nõudel dokumentaalselt tõendatavad. Olen teadlik, et ebaõigete andmete esitamisel võib Inbank AS minu sooviavalduse tagasi lükata või sooviavalduse põhjal minuga sõlmitud lepingu ennetähtaegselt üles öelda. Volitan AS-i Inbank teenuse osutamise analüüsi teostamise eesmärgil nõudma ja saama minu kohta täiendavaid andmeid kolmandatelt isikutelt. Olen teadlik, et AS Inbank võib teha mulle krediidi väljastamiseks automaatse otsuse minu poolt taotluses esitatud ja muudes asjakohases andmekogudes oleva andmete põhjal ning mul on tehtava otsuse kohta võimalik esitada vastuväide oma õigustatud huvi kaitseks. Annan AS-ile Inbank nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks vastavalt AS-i Inbank Kliendiandmete Töötlemise Põhimõtetele, mis on kättesaadavad veebilehel www.inbank.ee. Olen nõus, et krediidiotsuse tegemiseks päritakse minu ning minu varasemate taotluste ja lepingutega seotud andmeid AS Inbank konsolideerimisgrupi – ja/või sidusettevõtetelt (nimekiri kättesaadav veebilehel www.inbank.ee) ning nimetatud ettevõtted edastavad andmed AS-ile Inbank vastutustundliku laenamise põhimõtte täitmise eesmärgil.
Saadaval ainult kauplusest
Vaata saadavust
• Praktiline külmumiskindel voolikupool paigaldatakse seinale ning seda saab 180° pöörata.
• Düüsid, pihustid ja pesuharjad saab mugavalt seinakinnitusse riputada, kus need on alati kasutusvalmis.
• Seinale kinnitatava voolikupooli juurde kuulub 35-meetrine kvaliteetvoolik (läbimõõt 13 mm), 2-meetrine ühendusvoolik, astmevabalt reguleeritav kastmispihusti ja vajaminevad Original GARDENA System tarvikud.
• 14-päevane tagastusõigus.
Kampaania

Gardena roll-up voolikupool sobib ideaalselt keskmise suurusega aedadesse. Roll-up 35 automatic voolikupool teeb kastmise eriti lihtsaks ja mugavaks, sest voolikupool teeb väntamise teie eest ära. Praktiline voolikupool paigaldatakse seinale ning seda saab 180° pöörata. Voolikut saab vähese vaevaga lahti kerida ning kuni 50 cm vahedega peatada. 13 mm (½ tolli) läbimõõduga kvaliteetvoolik kindlustab suure veevoolu ja vihmuti optimaalse töö. Lukk avaneb vooliku kergel tõmbamisel ning tänu kerimisautomaatikale keritakse voolik hõlpsalt pooli, ilma et voolikut tuleks painutada või vändata. Integreeritud terasvedru sobib ideaalselt voolikupikkusele ning tagab ühtlase ja võimsa tagasikerimise. Integreeritud voolikujuhik takistab vooliku keerdu minekut ja takerdumist. Pärast voolikupooli kasutamist saab ühendusvooliku hõlpsalt kinnitada tilkumisvastase seadme külge, mis takistab vee tilkumist voolikust.
Lisaeelis: düüsid, pihustid ja pesuharjad saab mugavalt seinakinnitusse riputada, kus need on alati kasutusvalmis. Talveks tuleb voolikupool veevõrgust lahti ühendada, kuid voolikupooli võib väja jätta, sest kõik roll-up voolikupoolid on külmumiskindlad. Seinale kinnitatava voolikupooli juurde kuulub 35-meetrine kvaliteetvoolik, 2-meetrine ühendusvoolik, astmevabalt reguleeritav kastmispihusti ja vajaminevad Original GARDENA System tarvikud: kolm kraaniühendust (3/8"; 3/4"; 1"), voolikuliitmik ja veesulguriga voolikuliitmik. Tänu kaasas olevale seinakinnitusele, kruvidele ja tüüblitele on paigaldamine lihtsamast lihtsam. Kastmine on nii lihtne tänu mugavale voolikuhoidikule 35 roll-up automatic. Gardena voolikupooli lukustussamm on 0,5 m, vooliku pikkus 35 m, vooliku läbimõõt 13 mm. UV kindel.
Üldine
Tootja Gardena
Tootja tootekood 967689501
Toote kõrgus, cm 56
Toote sügavus, cm 28.5
Toote laius, cm 68.5
Tootekood 647086
Pakendi Mõõdud
Toote kaal, kg 16 kg
Pakendi kõrgus, cm 56 cm
Pakendi sügavus, cm 28.5 cm
Pakendi laius, cm 68.5 cm
Kaal, kg 17.3 kg
Tooteandmed
Kogus pakendis, jm 35
Tootjamaa Saksamaa
Värv Valge
Värv Valge

Lugupeetud klient, palume arvestada, et kuvatakse reaalne kaupluse hetkeseisu laoseis ja see võib jooksvalt muutuda.

Tavahind
213 €
tk
MeistriklubiHind Kaupluses
159 €
tk
Ostes Bauhofi e-poest tooteid rohkem kui 200€ eest on transport koju al 5€ (v.a. eritranspordiga suuremahuline kaup).

Tulen ise järgi

Tulen ise Bauhofi kauplusesse tellimusele järgi. Kauba hinnanguline kauplusest kättesaamise aeg on märgitud tootekaardile. Kauba kauplusesse kohalejõudmisel saadame teavituse.

VOOLIKUPOOL GARDENA ROLL-UP 35 M VALGE on lisatud ostukorvi