24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
22
Min
23
Sec
  • Courier service to home from 5,59 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026

VEEAUTOMAAT NOCCHI JETINOX 60/50-24H 800W 3600L/H 8/46M

SKU: 415593
505.34 € /tk
328.47 €
Discount 176.87 € (35%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Veeautomaat väikeste ja keskmiste majapidamiste varustamiseks joogi- ja majapidamisveega.
• Võimsus 800 W, toitepinge 230 V.
• Maksimaalne tootlikkus 3600 l/h.
• Hüdrofoori maht 25 liitrit.
• 14-päevane tagastusõigus.
Installment calculator
Monthly payment
84.22 €
  • Courier service to home from 5,59 € from 2-5 tööpäeva
  • Parcel machine from 2,29 € from 2-5 tööpäeva
  • Pick up from the store from 23.05.2026