24h Terrassisoojendi koodiga SOOJENDI vaid 109 €
00
Days
19
Hours
58
Min
25
Sec
  • Home delivery from 16,90 € from 26.05.2026

REOVEEKÄITLUS SEPTIKU KOMPLEKT 2M3

SKU: 422814
2017.00 € /tk
1399.00 €
Discount 618.00 € (31%)
E-shop campaign price for a logged-in customer
• Olmereovee käitluseks pinnaspuhastussüsteemis.
• Selitab kuni 1000 l pesu-, majapidamis- ja wc vett ööpäevas.
• Sobilik kuni 6-liikmelisele perele.
• 14-päevane tagastusõigus.

• HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE
Installment calculator
Monthly payment
336.17 €
  • Home delivery from 16,90 € from 26.05.2026